Aicinām piedalīties Daugavpils novada Meža un dārza dienās 0

Trešdiena, 15 apr 2015, 11:26 Versija drukāšanai

Aicinām piedalīties Daugavpils novada Meža un dārza dienās
Pavasaris ir laiks, kad ar kopīgām idejām, ierosinājumiem un darbu ir jāveido mūsu novads, pagasts vēl labiekārtotāks, zaļāks un ziedošāks. Novadnieki, zemes un meža īpašnieki, māju saimnieki, uzņēmēji, pašvaldības darbinieki, skolēni, jaunieši un citi dabas draugi no13.aprīļa līdz 20.maijam tiek aicināti piedalīties tradicionālajās Meža un dārza dienās Daugavpils novadā.


Aicinām ikvienu aktīvi piedalīties apkārtējas teritorijas sakopšanā, labiekārtošanā, ciemu, dzīvojamo māju, lauku sētu, parku, bērnu rotaļu un sporta laukumu, kapu un kultūrvēsturisko objektu, kā arī īpašumā un nomā esošās zemes un tām blakus esošo ceļmalu, kā arī dīku, ezeru un upju krastu sakārtošanā. Īpašu uzmanību lūdzam pievērst atkritumu savākšanai un stihisko atkritumu izgāztuvju likvidācijai. Aicinām stādīt, kopt un padarīt Daugavpils novadu par tīrāko, zaļāko un sakoptāko novadu Latgalē! No mūsu čakluma, atsaucības un atbildības būs atkarīga daudzu jaunu darbu paveikšana!

 

Lūdzam tos zemes īpašniekus, kuru zeme un mežs atrodas dabas parka „Daugavas loki” teritorijā, sakopt Daugavas krastu no atkritumiem, koku kritām un pavasara plūdu atliekām.

 

Darbojas Meža un dārza dienu rīcības komisija šādā sastāvā: Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska – komisijas priekšsēdētāja, Jānis Silovs – komisijas priekšsēdētāja vietnieks un 5 komisijas locekļi: Izglītības pārvaldes vadītāja Irēna Bulaša, Pašvaldības īpašuma nodaļas vadītāja Vasilisa Pudovkina, Lietu pārvaldes Informācijas un sabiedrisko attiecību daļas vadītāja Kristīna Isate, Kultūras pārvaldes vadītāja Ināra Mukāne, pašvaldības aģentūras „TAKA” direktors Rolands Gradkovskis, Kalkūnes pagasta pārvaldes vadītājs Osvalds Kursītis, Medumu pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Poltavecs.

 

Par pašiem aktīvākiem Meža un dārza dienu dalībniekiem tiks stāstīts pašvaldības avīzē „Daugavpils Novada Vēstis”, mājas lapā www.dnd.lv un katra pagasta mājas lapā. Visaktīvākie un labākie dalībnieki tiks apbalvoti ar veicināšanas balvu. Zvaniet, ziņojiet un sūtiet fotogrāfijas Daugavpils novada Meža un dārza dienu rīcības komisijai vai pagastam par savām iecerēm un paveiktajiem darbiem šo dienu ietvaros! Kontakttālruņi: 65476819, 65476739 mob. t. 29159340, 26357842, e-pasts: kristina.isate@dnd.lv.

 

Informācijai!

 

Par lielgabarīta atkritumu savākšanas vietu un laiku interesējieties attiecīgajā pagasta pārvaldē. Atgādinām, ka Latvijas administratīvo pārkāpumu kodeksā un Daugavpils novada domes saistošajos noteikumos „Par sabiedrisko kārtību” noteikta administratīva atbildība par sava īpašuma nesakopšanu, par pērnās zāles dedzināšanu. Nededziniet savu zemi!

0
Autors:Daugavpils novada dome

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā
15. decembrī, 20:46 Ziemassvētku noskaņas Daugavpils Tūrisma informācijas centrā
14. decembrī, 16:23 Mūžībā devies Daugavpils pašvaldības policijas priekšnieks Genādijs Kaminskis
14. decembrī, 13:00 Sociālais dienests uzsāk braukšanas karšu noformēšanu daudzbērnu ģimenēm
14. decembrī, 10:05 Pilsētniekus uzrunās atpazīstamie Daugavpils iedzīvotāji

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti