Daugavpils pašvaldības policijai nav nepieciešama mobilā aplikācija 0

Pirmdiena, 23 feb 2015, 17:12 Versija drukāšanai

Daugavpils pašvaldības policijai nav nepieciešama mobilā aplikācija
Pēdējā laikā daudzas valsts un pašvaldību iestādes aktīvi izmanto iespējas, ko sniedz mūsdienu tehnoloģijas. Dažas iestādes, lai atvieglotu saviem klientiem dzīvi, izmanto un internetu un dažādas datu bāzes, bet citas ir gājušas vēl tālāk un izmanto mobilo telefonu aplikācijas.


Nesen, Valsts neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests iepazīstināja ar savu jauno projektu – unikālu mobilo lietojumprogrammu, kas palīdzēs ārstiem noteikt zvanītāja atrašanās vietu un ātrāk sniegt medicīnisko palīdzību. Bez tam, dispečers varēs saņemt arī pacienta personas datus, ja tiks veikti atbilstoši uzstādījumi.

 

Cenšoties neatpalikt Rīgas pašvaldības policija arī izstrādāja mobilo lietojumprogrammu. Programma palīdzēs Rīgas iedzīvotājiem un pilsētas viesiem izmantojot GPS sistēmu atrast tuvāko policijas iecirkni, nosūtīt kārtības sargātājiem video un foto no pārkāpuma vietas. Ar šo jauninājumu galvaspilsētas deputāti tika iepazīstināti pagājušās nedēļas beigās.

 

Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass uzskata, ka inovācijas palīdzēs nodrošināt aktīvu sadarbību starp iedzīvotājiem un pašvaldības policiju. Ideja protams ir interesanta un tāpēc, portāla grani.lv darbinieki nolēma vērsties Daugavpils pašvaldības policijā un noskaidrot, vai vietējie kārtībsargi nevēlas izstrādāt līdzīgu mobilo lietojumprogrammu.

 

Daugavpils pašvaldības policijas darbinieki nav sajūsmā par tādu ideju un skaidro, ka pēc viņu domām, tādam mobilai aplikācijai ir nepieciešama lielās pilsētās, piemēram Rīgā, kur ir vairāki policijas iecirkņi.

 

“Mūsu pilsētā ir viens policijas iecirknis, kas nav mainījis savu atrašanās vietu jau ilgu laiku. Pilsētas iedzīvotāji zina, kut mēs atrodamies un kā ar mums sazināties. Līdz šim brīdim ar to problēmu nebija,” – pašvaldības policija ziņo savā rakstiskā atbildē portālam grani.lv.

 

Nav nepieciešama mobilā aplikācija, lai mudinātu iedzīvotājus aktīvāk sadarboties ar pašvaldības policijas darbiniekiem. Pamatojoties uz policijas darbinieku teikto, iedzīvotāji ļoti aktīvi vēršas policijā personīgi atnākot vai zvanot pa diennakts tālruni, kā arī izmanto mājas lapu www.police.daugavpils.lv .

 

“ Mājas lapu var apmeklēt katrs pilsētas un valsts iedzīvotājs. Mājas lapā ievietotā informācija ir pieejama arī citās valstīs. Piemēram, nesen bija saņemta informācija no Lietuvas, Lielbritānijas, ASV, Kanādas un Ukrainas,” - ziņo vietējie kārtībsargi. Par ko ziņo ārzemnieki, policijas darbinieki teikt atsakās.

Pamatojoties uz iepriekšminēto policijas darbinieki ziņo, ka mazās pilsētās šāda veida mobilā lietojumprogramma nav nepieciešama.

 

Tas ir policijas viedoklis, bet ko par to domā iedzīvotāji? Vai mūsu pilsētas pašvaldības policijai ir nepieciešama tāda mobilā lietojumprogramma? Dalīties ar savām domām lasītāji var pievienojot komentāru šim rakstam.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti