Jaunieši izpēta savu potenciālo nākotnes profesiju 0

Otrdiena, 18 okt 2016, 10:53 Versija drukāšanai

Jaunieši izpēta savu potenciālo nākotnes profesiju
Karjeras nedēļas ietvaros Daugavpils pilsētas domes Sporta un jaunatnes departamenta Jaunatnes nodaļa organizēja pasākumu „Profesiju virpulī atrast savējo!”, kura laikā skolēni iepazinās ar izvēlētajām profesijām, to pārstāvjiem un darba devējiem, nodibināja noderīgus kontaktus, vēroja un izdzīvoja profesionāļu darba ikdienu.


Piedzīvojumu pilnās karjeras nedēļas noslēgumā jaunieši atskatījās uz pārdzīvoto, kas ļāva secināt, vai katra izvēlētā profesija ir piemērota viņu personībai. Dažiem tas kalpoja par papildus motivāciju tiekties pēc jau izvirzītā mērķa, bet daži saprata, ka šīs profesijas viņiem neder un ir apņēmības pilni turpināt savus meklējumus.

 

12.oktobrī jaunieši viesojās Daugavpils reģionālajā slimnīcā, kur tika iepazīstināti ar ārstu profesijas specifiku. Tikšanās sākumā jauniešus sagaidīja Rīgas Stardiņa universitātes pārstāvis, kurš iepazīstināja ar studiju iespējām universitātē. Turpinājumā 5. kursa medicīnas studente dalījās pieredzē par studiju procesiem, kā noris mācības universitātē, kādi mācību priekšmeti tiek apgūti katrā no studiju gadiem, kā arī par studiju laikā notiekošo praksi un tās iespējām.

 

Noslēgumā jaunieši tika iepazīstināti ar ārstu darbu. Tika apskatītas telpas un iekārtas ar ko ikdienā strādā radiologs. Jaunieši viesojās arī pie farmaceita, kur tika izstāstīts par šīs profesijas pārstāvja ikdienas darbu Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

 

Atbalstot jauniešus profesijas meklējumos, mēs plānojam arī turpmāk organizēt Karjeras nedēļā pasākumu „Profesiju virpulī atrast savējo!”, gan arī citus veicinošus pasākumus, kas palīdzēs jauniešiem izšķirties par savu profesionālo nākotni.

0
Autors:www.daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)
16. maijā, 11:41 Kas ir Drive in un kāpēc to izvēlēties?
30. aprīlī, 11:51 Kā atmest smēķēšanu? Ceļvedis pīpmanim
27. aprīlī, 12:37 Par apkures atslēgšanu un darbiem iedzīvotāju dzīvokļos
19. aprīlī, 15:18 Pirmo reizi Daugavpilī: slavenā pianiste Poļina Osetinska prezentēs pasaules kino klasikas baroka mūzikas šedevrus
18. aprīlī, 09:08 Aktieri Dmitrijs Nazarovs un Olga Vasiļjeva pēc aizbraukšanas no Krievijas kāps uz skatuves Daugavpilī ar programmu „L'amour-mur” vai „Ačgārnā lielvalsts”
10. aprīlī, 18:05 Liels Stand Up koncerts Daugavpilī
4. aprīlī, 13:42 Grupa “A-Europa” ar “dzīvo” koncertu Daugavpils Kultūras pilī
3. aprīlī, 13:00 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 10)
31. martā, 14:33 Cigaretes – sportistu lāsts
29. martā, 08:02 Berezins: “Šobrīd visiem Latvijas treneriem ir ļoti grūti”
27. martā, 10:21 05/05! "Inženieru arsenāla" lielā atklāšana!
3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti