Kvalificētākais dermatologs Daugavpilī - prof. Jāņa Ķīša konsultācijas 0

Trešdiena, 31 aug 2016, 08:45 Versija drukāšanai

Kvalificētākais dermatologs Daugavpilī - prof. Jāņa Ķīša konsultācijas
Āda ir lielākais cilvēka organisma orgāns, kas ne tikai pasargā no apkārtējās vides nelabvēlīgās iedarbības, bet arī norāda uz iekšējo orgānu stāvokli. Ādai cilvēka dzīvē ir liela nozīme un par to ir jārūpējas, bet, ja rodas sūdzības, laicīgi jāmeklē kvalificēta speciālista palīdzība.


Augstvērtīgu veselības aprūpi ir pelnījis ikviens, tomēr ārpus Rīgas un lauku rajonos novērojama ierobežota pieeja kvalificētākajiem dermatoloģijas profesionāļiem un procedūrām. Lai sniegtu iespēju arī reģionu iedzīvotājiem konsultēties ar labākajiem speciālistiem valstī, jau vairākus gadus dermatologs prof. Jānis Ķīsis reizi mēnesī sniedz konsultācijas arī Daugavpilī.

 

Kvalitāte un ekspertīze - efektīvas ādas ārstēšanas pamats

 

Prof. Jānis Ķīsis, sertificēts dermatovenerologs ar vairāk nekā 30 gadu pieredzi dermatoveneroloģijā, ir viens no zināmākajiem vārdiem Latvijas dermatologu aprindās. Viņš ir Latvijas dermatovenerologu asociācijas, Baltijas dermatovenerologu, Latvijas Flebologu, Latvijas dermoskopijas asociācijas valdes loceklis, Eiropas dermatoloģijas un veneroloģijas Akadēmijas un Amerikas Dermatoloģijas Akadēmijas valdes loceklis.

 

Prof. Jāņa Ķīša dermatoloģijas klīnika par nozares līderi kļuvusi pateicoties savai ilggadējai pieredzei klīnisko pētījumu veikšanā, piemēram, par psoriāzes cēloņu ārstēšanu. Zinātnisko pētījumu veikšanas pieredze sniedz iespēju nodrošināt pacientus ar inovatīvām ārstniecības metodēm, kurās ņemti vērā jaunākie zinātnes sasniegumi.

 

Kvalificēta un pieredzējuša dermatologa apmeklēšanai ir īpaša nozīme - konsultācijas pie augsta līmeņa speciālistiem nodrošina to, ka ārstēšanas process ir ātrāks, jo tas ir efektīvāks. Tādējādi, vēršoties pie ādas ārsta prof. J. Ķīša, jūs aiztaupīsiet arī savu laiku.

 

Klīnika ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi un plašu pakalpojumu klāstu

 

Prof. J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika darbojas vairāk nekā 10 gadus un piedāvā plašu pakalpojumu klāstu. Klīnikā pieejamas tādas procedūras kā lāzerterapija, piemēram, asinsvadu likvidēšanai vai rētu apstrādei, ķirurģija, biopsija, dažādu ādas veidojumu izgriešana, aukstuma terapijas procedūras jeb krioterapija u.c.

 

Turklāt klīnikā pieejama Baltijā vienīgā ZELTIQ CoolSculpting iekārta, kas nodrošina atbrīvošanos no liekajiem taukiem ar aukstuma terapijas palīdzību. Šī pasaulē atzītā procedūra ir neinvazīva, efektīva un tā nodrošina ilglaicīgus un paliekošus rezultātus.

 

Tā kā Daugavpils klīnikā nav atbilstošu telpu vai iekārtu procedūru veikšanai, šīs procedūras pieejamas tikai klīnikā Rīgā. Vizītes laikā Daugavpilī dermatologs prof. J. Ķīsis sniegs konsultāciju par to, vai konkrētā procedūra ir atbilstoša un piemērota jūsu problēmas ārstēšanai, lai jums lieki nav jābrauc uz Rīgu.

 

Kvalificēti speciālisti dažādu problēmu risināšanai

 

Ādas problēmas var būt daudzveidīgas, arī to cēloņi mēdz būt dažādi - gan stresa, gan nepilnvērtīga uztura ietekmēti. Tādēļ J. Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika nodrošina plašu profesionāļu klāstu, kas specializējušies dažādu problēmu risināšanā.

 

Klīnikā Rīgā strādā podologi, kas nodrošina ārstniecisko pēdu aprūpi, uztura speciālisti, kas palīdz izstrādāt sabalansētu diētu, fizioterapeiti, kas palīdz uzlabot fizisko stāvokli, mūzikas terapeiti, kas palīdz rast psiho-emocionālu līdzsvaru, kā arī dermatologi, bērnu dermatologi, dermatovenerologi un kosmetologi.

 

Visi klīnikas dermatologi ir prof. Jāņa Ķīša apmācīti un klīnikas speciālistus raksturo ne tikai pasaulē jaunāko tehnoloģiju izmantošana medicīniskajā aprūpē, bet arī nepārtraukta tālākizglītošanās un savu zināšanu un prasmju pilnveidošana.

 

Pieraksties uz konsultāciju Daugavpilī jau tagad!

 

Pacientu ērtībām elektronisku pierakstu prof. J. Ķīša vizītei Daugavpilī ir iespējams veikt klīnikas mājas lapā. Steidzamos gadījumos attālinātu dermatologa konsultāciju iespējams veikt pa telefonu, Skype vai e-pastu.

 

Dermatovenerologs apmeklētājus pieņem klīnikā Siguldas ielā 10B, Daugavpilī. Plašāku informāciju iespējams iegūt mājas lapā, zvanot uz tālruni +371 28699111 vai rakstot uz e-pastu info@dermatologs.com.

 

Kvalificētākais dermatologs Daugavpilī - prof. Jāņa Ķīša konsultācijas
Autors:Preses relīze

Citas ziņas

 

Šodien, 08:46 Tuvojoties svētkiem, aizvien aktīvāk darbojas radošās darbnīcas
Šodien, 08:40 Ārvalstīs notiks dažādi ar Ziemassvētkiem saistīti pasākumi latviešiem
Šodien, 07:38 KNAB apstiprina, ka "Rīgas satiksmes" iepirkumu lietā iesaistītas domes amatpersonas
Vakar, 11:38 Klientu ērtībai 85 pasta nodaļās visā Latvijā apmeklētāju rindā var iestāties attālināti
Vakar, 11:16 Krievu vidusskolā-liceja liela uzmanība tiek pievērsta skolēnu iesaistīšanai aktivitātēs (VIDEO)
Vakar, 08:45 Preiļu novada mazie uzņēmēji nespēs pastāvēt, ja vēlreiz tiks celta minimālā alga
Vakar, 07:47 Šmakovkas muzeja video gūst lielu popularitāti sociālajos tīklos
Vakar, 07:34 Sestdien starp mākoņiem vietām izsprauksies saules stari
14. decembrī, 11:46 Daugavpils otru gadu pēc kārtas atzīta par ģimenēm draudzīgāko Republikas pilsētu (VIDEO)
14. decembrī, 11:35 Daugavpils sociālā dienesta dienas centrs aicina apmeklēt labdarības izstādi-tirdziņu (VIDEO)
14. decembrī, 11:22 Daugavpils Krievu vidusskolā-liceja liela uzmanība tiek pievērsta atraktīvai skolēnu iesaistīšanai sporta aktivitātēs
14. decembrī, 10:59 Lūgums atgriezt slidas
13. decembrī, 21:16 Krievu vidusskolā-liceja liela uzmanība tiek pievērsta skolēnu iesaistīšanai aktivitātēs (VIDEO)
13. decembrī, 15:56 Kolektīvs “LAIMA” piedāvāja koncertprogrammas “LAIKMETA AINIŅAS” pirmatskaņojumu (VIDEO)
13. decembrī, 15:52 Apbalvoti bērnu zīmējumu konkursa “Uzzīmē savu cūciņu!” laureāti (VIDEO)

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņasFruktFest

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti