Pie Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas ierīkos autostāvvietu 0

Ceturtdiena, 25 aug 2016, 16:27 Versija drukāšanai

Pie Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcas ierīkos autostāvvietu
Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu draudze griezās pilsētas Domē ar lūgumu atbalstīt draudzes darbību-labiekārtojot baznīcai pieguļošo teritoriju.


Draudzē pašlaik ir gandrīz četri tūkstoši locekļu, bet nereti dievkalpojumus apmeklē arī ticīgie no tuvākas un tālākas apkaimes. Jēzus Sirds Romas katoļu baznīca nodarbojas ar labdarību un veic arī sociālo darbu vietējās sabiedrības labā – organizē brīvpusdienas, apģērba un dāvanu paciņas, kā arī to sadali trūcīgajiem.

 

Attīstot savu darbību, draudze saskārusies ar apkārtējās nepietiekamās infrastruktūras radītājiem ierobežojumiem: Baznīcas apmeklētājiem it seviški uz svētku dievkalpojumiem nav, kur atstāt automašinās, jo esošā laukuma plānojums nenodrošina pietiekamu stāvvietu daudzumu un līdz ar to tiek pārslogotas pieguļošās ielas, kas dezorganizē satiksmes organizāciju pēc tam. Tādēļ Baznīca vērsūsies pašvaldībā ar lūgumu ierīkot un labiekārtot autostāvvietu pie baznīcas (Baložu ielā 4 un Baložu ielā 3), uzstādīt apgaismojumu baznīcas ēkai, pievedceļam un laukumam.

 

Augustā šis ierosinājums tika skatīts Pilsētbūvniecības un vides komisijā. Iepazīstoties ar Pilsētplānošanas un būvniecības departamenta sagatavoto prezentāciju „Par apkārtnes labiekārtošanu Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu baznīcai”, uzklausot pieaicināto personu viedokļus un draudzes paskaidrojumus, Komisija vienbalsīgi nolēma atbalstīt ieceri labiekārtot apkārtnes teritoriju, paredzot ierīkot autostāvvietas, apgaismojumu, uzstādīt labiekārtojuma elementus un mazās arhitektūras formas Baložu ielā 3, Daugavpilī.

 

Lai uzsāktu labiekārtošanas darbus, starp Daugavpils pilsētas domi un Daugavpils Jēzus Sirds Romas katoļu draudzi tiks noslēgts līgums par zemes gabala Baložu ielā 3 pārņemšanu bezatlīdzības lietošanā. Lēmumu par līguma slēgšanu apstiprināja deputāti 2016.gada 25.augusta Domes sēdē. Komunālās saimniecības speciālisti gatavo tehnisko dokumentāciju iepirkuma izsludināšanai. Par autostāvvietu izvietošanu Baložu ielu 4, Daugavpilī vēl tiks lemts jautājums atkārtoti, ja tas tiks iegūts pašvaldības īpašumā.

 

Pilsētas pašvaldības šī gada plānos vēl ir izbūvēt autostāvvietas pie Daugavpils Bērnu veselības centra - Cietokšņa ielā posmā no Raiņa ielas līdz 18. novembra ielai un 18. novembra iela posmā no Cietokšņa ielas līdz Ģimnāzijas ielai, Ģimnāzijas ielā no 18. novembra ielas līdz Raiņa ielai, pie Daugavpils reģionālās slimnīcas, Vasarnīcu ielā 20, pie Valsts ieņēmumu dienesta, Klusā ielā un pie veikala “Maxima”, Alejas ielā 96, atjaunot segumu autostāvlaukumā 18.novembra ielā 319B.

0
Autors:www.daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti