Japānas tūroperatori viesojās Latgalē 0

Piektdiena, 20 maijā 2016, 11:44 Versija drukāšanai

Japānas tūroperatori viesojās Latgalē
Lai iepazītos ar tūrisma iespējām Latgalē, 19.maijā Daugavpilī ieradās Japānas tūroperatori, kas apmeklēja Marka Rotko mākslas centru, Daugavpils cietoksni, vēsturisko tērpu kolekciju “Atmiņu lāde”, kā arī viesnīcas “Park hotel Latgola”*** restorānā “Plaza” nogaršoja pavāru gatavoto maltīti. Galvenā uzmanība šīs vizītes laikā tika pievērsta Latgalei, jo tā japāņiem ir jauns tūrisma galamērķis.


Braucienu organizēja Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Tūrisma departaments un LIAA mārketinga partneris Japānā – uzņēmums “Foresight Marketing” sadarbībā ar Somijas lidsabiedrību “Finnair”. Grupā bija 9 tūrisma operatoru pārstāvji uzņēmuma “Foresight Marketing” direktora Noto Šigejoši vadībā.

 

Braucienā piedalījās tūrisma operatori no tādām tūrisma firmām, kā piemēram, “JTB World Vacations”, “Kamome Corporation”, “Cycle World Corporation”, “Sumitomo Mitsui Tourist Club” u. c.

 

Kā norāda LIAA Tūrisma departaments, lielākā daļa ciemiņu Latviju apmeklēja pirmo reizi, bet pāris tūrisma speciālistu ieradušies atkārtoti. Idai Tjiemi no uzņēmuma “Greenbio Corporation” šis ir jau otrais brauciens, jo viņu ļoti ieinteresējusi iespēja apmeklēt Latgali ar tās bagātajām amatniecības tradīcijām.

 

LIAA Tūrisma departamenta sagatavotajā informācijā Ida Tjiemi atzīst: “Interese par senču kultūras mantojumu un dzīvi uzturētajām amatniecības prasmēm Japānā ir liela. Iespēja ar šo bagātību iepazīties tūrisma braucienā varētu saistīt ne mazumu tūristu.”

 

LIAA Tūrisma departamenta vadošā eksperte Inguna Žīgure uzsvēra: “Japāna iedzīvotāju skaita ziņā ir ļoti liela valsts. Jau no mazotnes japāņiem tiek ieaudzināta mīlestība pret skaisto, dabisko un veselīgo - tām vērtībām, ko piedāvā mūsu tūrisms. Tāpēc ir jo lielāks prieks, ka šobrīd uzņemam ciemos kārtējo Japānas tūrisma operatoru grupu, kas Latvijā redzēto nodos tālāk saviem tautiešiem.”

 

Japāņu tūropoeratoru vizītes programmā iekļauts Līvānu, Krāslavas, Rēzeknes, Latgales keramiķu, Lūznavas muižas, Ludzas amatniecības centra apmeklējums, kā arī ciemošanās Gunāra Igauņa mūzikas instrumentu darbnīcā un brīvdienu mājā “Zvejnieki” pie Lubāna ezera. Vizīte ilgs līdz 22. maijam.

Brauciena programmu LIAA Tūrisma departaments veidojis kopīgi ar Latgales reģionālo tūrisma asociāciju “Ezerzeme”. Arī pagājušajā gadā Latgali, arī Daugavpili, apmeklēja Japānas tūrisma firmu pārstāvji un žurnālisti.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti