Labdarības akcija „Skola – skolai” 0

Piektdiena, 13 maijā 2016, 11:09 Versija drukāšanai

Labdarības akcija „Skola – skolai”
Š.g. 10.maijā Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas 12.c un 12.d klašu skolēni devās uz Biķernieku pamatskolu, lai bērniem no trūcīgām ģimenēm aizvestu labdarības akcijas „Skola – skolai” laikā savākto apģērbu, apavus, rotaļlietas un pat bērnu ratiņus, kurus ļoti īsā laikā saziedoja mūsu skolas atsaucīgie skolēni, skolotāji un darbinieki.


Bet tas vēl nebija viss – pie pamatskolas bērniem viesojās pasakas ,,Kukulītis” personāži. Šī izrāde, kuras scenāriju izstrādāja un iestudēja mūsu skolas angļu valodas skolotāja Jeļena Abramova, ar savu neordināro pieeju tradicionālajai krievu tautas folklorai un mūsdienīgo interpretāciju jau agrāk ieguva lielu popularitāti skolēnu vidū.

 

Vizīte Biķernieku pamatskolā bija laba komunikatīvo un svešvalodu kompetenču praktiskā mācībstunda skolēniem: viņiem bija lieliska iespēja ne tikai demonstrēt savas angļu valodas zināšanas praksē, stāstot bērniem pasaku un dziedot dziesmas svešvalodā, bet arī iespēja izkopt komunikatīvās prasmes, iesaistot pasakā bērnus. Tādēļ mūsu pasaka bija dzīva un patiesa, jo tajā darbojās visi – bērni, vakara nodaļas skolotāji un skolēni, Biķernieku pamatskolas skolēni un pirmsskolas mazie bērni.

 

Sadarbības pieredze ar citu skolu skolēniem ir ļoti lietderīga, jo attīsta un izkopj kompetences, kas dzīvē skolēniem būs noderīgas: dod iespēju padziļināti apgūt angļu valodu (svešvalodu kompetence), attīsta komunikācijas prasmes un arī drosmi, uzstājoties publikas priekšā. Savukārt kopīgie skolu pasākumi dod ieguldījumu Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas popularizēšanā.

 

Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas skolēni un skolotāji vienmēr ir atvērti sadarbībai: mēs esam gatavi doties arī pie citām pilsētas un novada skolām!

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

4. jūlijā, 13:25 Daudzbērnu ģimenes varēs iemācīties iesniegt e-iesniegumus
2. jūlijā, 09:45 “Lelles un papīrs” Starptautiskajā leļļu festivālā Daugavpilī (VIDEO)
25. jūnijā, 11:53 Vasaras pilnbrieda izstāžu sezonas atklāšana
2. jūnijā, 10:29 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
31. maijā, 17:35 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
31. maijā, 11:15 Daugavpils tehnikuma audzēkņi stāžējas ārzemēs (VIDEO)
30. maijā, 15:15 Bērnu drošība vasarā (VIDEO)
29. maijā, 11:07 Policija lūdz atsaukties konflikta lieciniekus
29. maijā, 10:47 Izsludināta pieteikšanās dalībai akordeona mūzikas festivālā
28. maijā, 14:50 Rēzeknē godalgoti izcilākie skolēni (VIDEO)
28. maijā, 12:05 Izplata viltus ziņas par drošības draudiem Daugavpils tiesā (VIDEO)
26. maijā, 10:41 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
25. maijā, 17:00 Baltkrievu kultūras centrs iegrieza visus jubilejas riņķu dejā
24. maijā, 16:55 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
24. maijā, 16:05 Eiropas Parlamenta vēlēsānas jau sestdien (VIDEO)

 

Reklāma

 
-Dautkom ziņas
Projekti

Projekti

Projekti

Projekti