Labdarības akcija „Skola – skolai” 0

Piektdiena, 13 maijā 2016, 11:09 Versija drukāšanai

Labdarības akcija „Skola – skolai”
Š.g. 10.maijā Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas 12.c un 12.d klašu skolēni devās uz Biķernieku pamatskolu, lai bērniem no trūcīgām ģimenēm aizvestu labdarības akcijas „Skola – skolai” laikā savākto apģērbu, apavus, rotaļlietas un pat bērnu ratiņus, kurus ļoti īsā laikā saziedoja mūsu skolas atsaucīgie skolēni, skolotāji un darbinieki.


Bet tas vēl nebija viss – pie pamatskolas bērniem viesojās pasakas ,,Kukulītis” personāži. Šī izrāde, kuras scenāriju izstrādāja un iestudēja mūsu skolas angļu valodas skolotāja Jeļena Abramova, ar savu neordināro pieeju tradicionālajai krievu tautas folklorai un mūsdienīgo interpretāciju jau agrāk ieguva lielu popularitāti skolēnu vidū.

 

Vizīte Biķernieku pamatskolā bija laba komunikatīvo un svešvalodu kompetenču praktiskā mācībstunda skolēniem: viņiem bija lieliska iespēja ne tikai demonstrēt savas angļu valodas zināšanas praksē, stāstot bērniem pasaku un dziedot dziesmas svešvalodā, bet arī iespēja izkopt komunikatīvās prasmes, iesaistot pasakā bērnus. Tādēļ mūsu pasaka bija dzīva un patiesa, jo tajā darbojās visi – bērni, vakara nodaļas skolotāji un skolēni, Biķernieku pamatskolas skolēni un pirmsskolas mazie bērni.

 

Sadarbības pieredze ar citu skolu skolēniem ir ļoti lietderīga, jo attīsta un izkopj kompetences, kas dzīvē skolēniem būs noderīgas: dod iespēju padziļināti apgūt angļu valodu (svešvalodu kompetence), attīsta komunikācijas prasmes un arī drosmi, uzstājoties publikas priekšā. Savukārt kopīgie skolu pasākumi dod ieguldījumu Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas popularizēšanā.

 

Daugavpils 17.vidusskolas vakara nodaļas skolēni un skolotāji vienmēr ir atvērti sadarbībai: mēs esam gatavi doties arī pie citām pilsētas un novada skolām!

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

6. jūnijā, 15:46 Inženieru arsenālā – ne tikai retro tehnika, bet arī modernie skaistuļi!
30. maijā, 13:45 Erasmus+: unikāla iespēja Latgales Industriālā tehnikuma izglītojamajiem un darbiniekiem
20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti