Noteikta skaistākā Lieldienu ola 0

Trešdiena, 11 maijā 2016, 09:28 Versija drukāšanai

Noteikta skaistākā Lieldienu ola
Jau divus gadus pavasarī Daugavpilī ir tapusi apgleznotu olu galerija Rīgas ielā. Arī šogad, sagaidot skaistākos pavasara svētkus, visas Daugavpils skolas bija aicinātas piedalīties Lieldienu akcijā-konkursā „Košākā Lieldienu ola”. Šajās Lieldienās turpināta tradīcija un apgleznotas Lieldienu olas bija izvietotas abās mūsu pilsētas gājēju ielās- Rīgas ielā un Muzeja ielā. Arī šogad bija izsludināts balsojums par skaistāko dekoru.


Tās bija 16 spilgtas un interesantas olas, ko zīmēja un olas apgleznoja pilsētas skolu audzēkņi. Skices, kas tika saņemtas no pilsētas skolām, novērtēja speciālistu komisija. Rezultātā tika atlasītas 16 labākās skices. Šajos zīmējumos atainota spilgtā bērnības pasaule ar ziediem un tauriņiem, ar pilsētas skatiem un multfilmu varoņiem, ar tautiskiem ornamentiem un iemīļotu pasaku varoņiem. Mūsu pilsētas jaunā tradīcija ir iepatikusies gan bērniem, gan pieaugušajiem. Pats galvenais droši vien ir tas, ka bērni paši rada pilsētas svētku rotājumus.

 

Šogad balsojumā varēja piedalīties nofotografējoties kopā ar izvēlēto dekoru un atsūtot fotogrāfiju uz Daugavpils Domi. Pašvaldības speciālisti ir apkopojuši balsojuma rezultātus. Visskaistākā Lieldienu ola ir dekors ar pāvu.

 

Balsojuma rezultāti pieejami šeit.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti