Noritēja seminārs Daugavpils tūristu gidiem 0

Pirmdiena, 09 maijā 2016, 13:51 Versija drukāšanai

Noritēja seminārs Daugavpils tūristu gidiem
Uzsākot jauno tūrisma sezonu, Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra (Aģentūra) Daugavpils tūristu gidiem rīkoja izglītojošu semināru, kura mērķis bija sniegt aktuālo informāciju par Aģentūras darbu, pilsētas un tūrisma nozares jaunumiem, kas nepieciešami profesionālajai gidu darbībai.


Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja 1.vietnieks Jānis Dukšinskis, uzrunājot klātesošos, informēja par pašvaldības iecerēm tūrisma nozares attīstībā, kā arī lielākajiem pasākumiem, kas šogad noritēs Daugavpilī, un var piesaistīt ne tikai iekšzemes, bet arī ārvalstu tūristus.

 

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras direktore Ilona Maksimčika pastāstīja par Āgentūras darbības principiem un tālākajām sadarbības iespējām ar Daugavpils sertificētajiem tūristu gidiem.

 

Daugavpils pilsētas domes Attīstības departamenta projektu nodaļas eksperts projektu jautājumos Artjoms Mahļins pastāstīja par Daugavpils pilsētas tautsaimniecības attīstību, investīcijām, kā arī par tālākajām iecerēm finansējuma piesaistei Daugavpils cietokšņa infrastuktūras un jaunu tūrisma produktu attīstīšanai.

 

Savukārt Daugavpils cietokšņa pārvaldnieks Jānis Ostrovskis uzmanību vērsa uz iespēju cietoksnī apmeklēt 1.krasta luneti un jauno Mērtrauku ekspozīciju. Gidi tika iepazīstināti ar Starptautisko kara vēstures rekonstrukcijas klubu festivāla programmu, kas cietoksnī tiks rīkots šā gada 15. – 17.jūlijā.

 

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūras vecākā eksperte tūrisma jomā Lolita Kozlovska iepazīstināja ar tūrisma tirgus attīstības tendencēm un jaunumiem Daugavpils tūrisma nozarē.

 

Semināra noslēgumā gidiem bija iespēja iepazīties ar jaunā Šmakovkas muzeja koncepciju, ieejas biļešu cenām un apskatīt ekspozīcijas.

 

Saskaņā ar Daugavpils pilsētas domes saistošajiem noteikumiem Nr.26 “Par tūristu gidu pakalpojumu sniegšanu Daugavpils pilsētā”, tūristu gidu pakalpojumus Daugavpils pilsētā sniedz sertificēti tūristu gidi, un tūristu gidu sertificēšanu veic Daugavpils pilsētas domes izpilddirektora izveidota sertifikācijas komisija.

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

4. jūlijā, 13:25 Daudzbērnu ģimenes varēs iemācīties iesniegt e-iesniegumus
2. jūlijā, 09:45 “Lelles un papīrs” Starptautiskajā leļļu festivālā Daugavpilī (VIDEO)
25. jūnijā, 11:53 Vasaras pilnbrieda izstāžu sezonas atklāšana
2. jūnijā, 10:29 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
31. maijā, 17:35 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
31. maijā, 11:15 Daugavpils tehnikuma audzēkņi stāžējas ārzemēs (VIDEO)
30. maijā, 15:15 Bērnu drošība vasarā (VIDEO)
29. maijā, 11:07 Policija lūdz atsaukties konflikta lieciniekus
29. maijā, 10:47 Izsludināta pieteikšanās dalībai akordeona mūzikas festivālā
28. maijā, 14:50 Rēzeknē godalgoti izcilākie skolēni (VIDEO)
28. maijā, 12:05 Izplata viltus ziņas par drošības draudiem Daugavpils tiesā (VIDEO)
26. maijā, 10:41 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
25. maijā, 17:00 Baltkrievu kultūras centrs iegrieza visus jubilejas riņķu dejā
24. maijā, 16:55 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
24. maijā, 16:05 Eiropas Parlamenta vēlēsānas jau sestdien (VIDEO)

 

Reklāma

 
-Dautkom ziņas
Projekti

Projekti

Projekti

Projekti