Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncerts “100 GADI AR PIAFU” 0

Trešdiena, 13 jan 2016, 13:58 Versija drukāšanai

Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncerts “100 GADI AR PIAFU”
20. janvārī plkst.18:30 Daugavpils Teātrī izskanēs Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina radītā unikālā slavenās franču dziedātājas simtgadei veltītā koncertprogramma “100 GADI AR PIAFU”


Koncertprogramma “100 gadi ar Piafu'” ir pianistes un dziedātājas Katrīnas Gupalo un pianista Andreja Osokina veltījums leģendārās franču dziedātājas Edītes Piafas simtgadei. Unikālā programma apvieno gan Piafas leģendārākos hītus un īpaši ekspresīvās pēdējo gadu dziesmas, kas Latvijā tiks izpildītas pirmo reizi, gan arī klasisko mūziku, kas skanējusi Piafas dzīves laikā, iedvesmojusi viņu un radījusi atmosfēru 20. gadsimta Parīzē – Ravēls, Satī, Stravinskis un Debisī. Neordinārā programmas koncepcija nojauc robežas ne tikai starp dažādiem skatuves mākslu veidiem – teātri un izpildītājmākslu, bet arī ļauj līdzpastāvēt pavisam atšķirīgiem mūzikas žanriem – klasiskajai un populārajai mūzikai. Garāmslīdoši mirkļi ar neprātīgiem valšiem, dziļiem skatieniem, kaislīgiem skūpstiem un jutekliskiem pieskārieniem – viena balss un divi iemīlējušies pianisti 10 koncertos visā Latvijā atklās valdzinošo Parīzes noskaņu.

 

Latvijas Televīzijas šova “Radīti mūzikai” zvaigzne Katrīna Gupalo ir viena no neordinārākajām jaunās paaudzes latviešu mūziķēm, kura nupat beigusi mācības prestižajā Rietumu Mūzikas akadēmijā Kalifornijā, ASV. Šobrīd Katrīna studē Londonas Karaliskajā mūzikas akadēmijā, bet sākot ar nākamo sezonu turpmākā mākslinieciskā darbība noritēs Ņujorkā. Pateicoties profesionālajai izglītībai trīs dažādās mākslas sfērās – klavierspēlē, vokālajā un teātra mākslā, Katrīna uz skatuves spēj uzburt neparastu, ekspresīvu un ārkārtīgi juteklisku pasauli. Viņas talants guvis atzinību dažādos starptautiskos konkursos, tai skaitā Parīzē, Londonā, Maskavā un ASV.

 

Andrejs Osokins ir pasaules nozīmīgāko pianistu konkursu – Karalienes Elizabetes konkursa Briselē, Artūra Rubinšteina konkursa Telavivā un Margaritas Longas un Žaka Tibo konkursa Parīzē laureāts. Pasaulē pieprasītāko latviešu pianistu kritiķi raksturo šādi: „Viņam piemīt nevainojama elegance, hipnotizējoša personības pievilcība, apbrīnas vērts intelekts, plaša un ekspresīva skaņu krāsu palete, kā arī neparasti pārliecinoša dažādu mūzikas stilu izjūta”. Šīs sezonas spilgtākie notikumi Andreja koncertgrafikā ir debija Berlīnes filharmonijā, uzstāšanās ar orķestri “Kremerata Baltica”, sadarbība ar Vladimiru Fedosejevu, kā arī slavenās poļu skaņu ierakstu kompānijas “DUX Recording Producers” izdotā soloalbuma “Dedication” prezentācija.

 

Laikā no 11.decembra līdz 11.februārim kocertprogramma izskanēs 10 Latvijas pilsētās – Daugavpilī, Cēsīs, Liepājā, Jelgavā, Alūksnē, Ogrē, Talsos, Aizkrauklē, Gulbenē un Rīgā, pēc šīs tūres paredzēti koncerti Vācijā, Polijā un ASV.

 

Biļetes pieejamas internetā : www.bilesuparadize.lv

 

un Biļešu paradīzes tirdzniecības vietās Daugavpilī:

 

Daugavpils Teātris, Rīgas iela 22a

 

otrdiena – piektdiena 11:00 – 18:00

sestdiena, svētdiena 11:00 – 16:00

divas stundas pirms pasākuma sākuma

0
Autors:daugavpils.lv
Foto:daugavpils.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru
22. augustā, 12:40 Padomi, izvēloties bāra papildinājumus
10. augustā, 13:04 Daugavpilī uzlabos kultūras un tūrisma jomu pārvaldību
1. augustā, 16:29 Kā pareizi sagatavoties pirms vizītes pie permanentā grima meistara
9. jūlijā, 20:18 "Mēs iepazinām televīzijas maģiju"
30. jūnijā, 14:07 Daugavpilī notika Izgudrotāju festivāls
28. jūnijā, 18:41 Erasmus+ projekti sniedz iespējas pilnveidoties pedagogiem un vidusskolēniem
19. jūnijā, 16:30 15. jūnijā Daugavpilī notika multfilmas veidošanas pasākums
14. jūnijā, 09:42 Uzsākta Aveņu ielas atjaunošana
6. jūnijā, 08:50 Priekšapmaksu par apkuri var palielināt jebkurā brīdī
29. maijā, 15:39 Neirogrāfijas pamati Daugavpils Centrālajā parkā
23. maijā, 11:32 Aizsaules gaitās devies daugavpilietis Boriss Judins (07.02.1949. - 06.05.2023.)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti