Ekstrasensi no Krievijas palīdz atrast pazudušo sievieti no Ilūkstes 0

Piektdiena, 23 jan 2015, 15:53 Versija drukāšanai

Ekstrasensi no Krievijas palīdz atrast pazudušo sievieti no Ilūkstes
Tātad, tas ir atsevišķs gadījums, kas radīja nepatikšanas arī šī uzņēmuma darbiniekiem. Bija ziņots, ka pēdējo reizi Olga redzēta 2. septembrī Šēderes pagastā, autobusu pieturā Pašuliene. Vidēja auguma sieviete sirmiem matiem, bez īpašām pazīmēm. Pazudusī sieviete dzīvoja pagastā, kur iedzīvotāju skaits ir daži desmiti un tāpēc visi pazīst viens otru.


Tika apsolīta atlīdzība

 

Viens no Olgas Šidlovskas dēliem stāsta, kad pašu spēkiem veiktie meklēšanas pasākumi un speciālo dienestu iesaistīšana nedeva nekādus rezultātus, radinieki apsolīja atlīdzību 1000 eiro apmērām katram, kurš norādīs pazudušās sievietes atrašanās vietu. Protams, ka uzreiz parādījās daudz cilvēku, kuri gribēja labi nopelnīt un aktīvi veica meklēšanu. Bet vienalga rezultāta nebija.

Laiks gāja un iestājās ziema. Esot pilnā neziņā par mātes likteni, bērni sāka vērsties pie netradicionālām meklēšanas metodēm. Draugi ieteica un viņi brauca pēc palīdzības pie zīlniecēm un gaišreģēm. Vienas raksturoja Olgas atrašanās vietu, bet pašas nebrauca, bet citas atklāti “kāsa” nauda. Vieni teica Olga dzīva, citi teica mirusi.

 

Mēs bijām gatavi uz visu

 

Meklējot dažādākos veidus, kā atrast sievieti, radinieki internetā atrada Juridiskā un psiholoģiskā atbalsta centru, kuru vada Mihails Vinogradovs, kurš atpazīstamību guva pēc dalības televīzijas šovā “Ekstrasensu cīņas”.Protams, to, ko mēs redzam televīzijas šovos mēs uztveram skeptiski. Olgas Šidlovskas radinieki pirms viņa pazuda visam tam “maģiskajam” neticēja. Bet, kad bija jau aizritējuši trīs mēneši, kopš Olga pazuda, radinieki bija gatavi mēģināt jebko un tāpēc pēc palīdzības vērsās Vinogradova centrā.

 

Apmaksājām 100 eiro lielu rēķinu


“Mēs piezvanījām un izstāstījām notikušo, mums apsolīja palīdzēt.Jautāja, vai mums ir principiāli, lai ar mūsu jautājumu nodarbotos noteikts speciālists (portālā ir saraksts ar daudziem speciālistiem).Mēs teicām, ka mums vienalga. Centra darbinieks palūdza atsūtīt Olgas fotogrāfiju un viņas dzīvesvietas apkārtnes karti. Pēc tam mums atsūtīja rēķinu par pakalpojumu 100 eiro, kuru mēs apmaksājām,”- stāsta pazudušās sievietes vedekla.

 

Ekstrasensi no Krievijas palīdz atrast pazudušo sievieti no Ilūkstes
Apmēram pēc divām nedēļām elektroniskajā pastā mēs saņēmām atbildi. Pielikumā bija tā pati apkārtnes karte, tikai ar pildspalvu bija ievilkta norāde uz konkrētu vietu mežā netālu no Olgas Šidlovskas mājas. Pavadvēstulē bija norādīts: “Jūs attālināti vērsāties Centrā ar lūgumu palīdzēt atrast Jūsu vecmāmiņu. Centra darbiniece Irina Litvina sniedza savu slēdzienu šajā jautājumā.”

 

Slēdziens: Olga Šidlovska ir mirusi. Viņas pēdējā dzīves stundas bija šādas: viņa gāja meža virzienā ar mērķi pastaigāties, pēc tam iegāja mežā. Uz to brīdi Olgai bija skaidrs prāts, bet pēkšņi viņai palika slikti, reiba galva un bija slikta dūša. Viņa pietupās, pēc tam mēģināja iziet no meža, taču nespēja to izdarīt. Man ir sajūta, ka viņai bija insults. Viņa nokrita un vēl kādu laiku bija dzīva. Olgas mirušās atliekas vēl joprojām atrodas mežā un es ar bultu norādīju vietu kartē.

 

Nav iespējams noskaidrot nāves iemeslu

 

Kad radinieki saņēma slēdzienu, viņi devās uz mežu. Norādītā vieta bija apttuveni 800 - 900 metri no mājas, kurā dzīvoja Olga Šidlovska. "Atradām mežā to vietu, atradām vienīgo starp priedēm bērzu un aiz tā bija Olgas mirušās atliekas…", stāsta radinieki.

 

“Mēs, vēl joprojām nevaram tam noticēt, jo mēs mammas līķi atradām tieši tajā vietā, kuru norādīja gaišreģe no Maskavas. Mēs, kad meklējām Olgu, mežu izstaigājām krustām šķērsām, likās zem katra krūma skatījāmies,” – stāsta mirušās dēls.

 

Pārbaudīt ekstrasensa norādīto nāves iemeslu vairs nebija iespējams. Ja būtu pagājis vēl mazliet ilgāks laiks, radinieki būtu atraduši tikai apģērbu un kaulus…

 

“Mēs esam pieņēmuši ekstrasensa norādīto nāves iemeslu - ka tas bija insults. Pēdējā laikā vīra mātei bija slikta veselība, kad es 2. septembrī viņu apciemoju, viņa ne uzreiz mani pazina,”- atceras mirušās vedekla.

 

Nesen radinieki guldīja zemē mammu, vīra māti un vecmāmiņu. Viņi pateicas par palīdzību Vinogradova centra darbiniekiem.

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 15:00 Pēdējos gados būtiski pieaugusi narkotiku kontrabanda, izmantojot pasta sūtījumus
Šodien, 09:55 Tautas deju festivāls “Latvju bērni danci veda”. Ielu slēgšana festivāla laikā
Vakar, 16:56 Koncertuzvedums “Pretī vasarai”
Vakar, 14:17 Špoģu vidusskolas veiksmes stāsts
Vakar, 09:48 Auto ekspluatācijas nodokļu izmaiņu dēļ 79% iedzīvotāju pārskatīs auto iegādes plānus
Vakar, 09:36 Muita atklāj gandrīz 170 000 kontrabandas cigarešu akmeņogļu un kukurūzas kravās
Vakar, 09:30 Latvijas izlase svin otro uzvaru Eiropas līgā
23. maijā, 14:30 Atbalstītājus uzrunāja ideja iepriecināt reģionu iedzīvotājus!
23. maijā, 10:01 Jaunieši no dažādām valstīm aicina piedalīties konkursos 1. Jūnijā
23. maijā, 09:43 Aicina daugavpiliešus piedalīties radi!2018 dizaina domāšanas praktiskajā seminārā
22. maijā, 21:47 Pilsētas atpūtas vietas gaida cienītājus baudīt dabu (VIDEO)
22. maijā, 21:45 Daugavpils reģionālajā slimnīcā nodarbības vadīja Vašingtonas Universitātes profesors (VIDEO)
22. maijā, 21:41 Esplanādes futbola stadionā notiek kapitālremontdarbi (VIDEO)
22. maijā, 21:38 Kāpēc "Latgales partija"atteicās iestāties politiskajā apvienībā "Jaunā Vienotība" (VIDEO)
22. maijā, 21:32 Kā saņemt lielisku optisko internetu un saekonomēt apmēram 90 eiro (VIDEO)

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

Projekti

Projekti

Projekti