Ekstrasensi no Krievijas palīdz atrast pazudušo sievieti no Ilūkstes 0

Piektdiena, 23 jan 2015, 15:53 Versija drukāšanai

Ekstrasensi no Krievijas palīdz atrast pazudušo sievieti no Ilūkstes
Tātad, tas ir atsevišķs gadījums, kas radīja nepatikšanas arī šī uzņēmuma darbiniekiem. Bija ziņots, ka pēdējo reizi Olga redzēta 2. septembrī Šēderes pagastā, autobusu pieturā Pašuliene. Vidēja auguma sieviete sirmiem matiem, bez īpašām pazīmēm. Pazudusī sieviete dzīvoja pagastā, kur iedzīvotāju skaits ir daži desmiti un tāpēc visi pazīst viens otru.


Tika apsolīta atlīdzība

 

Viens no Olgas Šidlovskas dēliem stāsta, kad pašu spēkiem veiktie meklēšanas pasākumi un speciālo dienestu iesaistīšana nedeva nekādus rezultātus, radinieki apsolīja atlīdzību 1000 eiro apmērām katram, kurš norādīs pazudušās sievietes atrašanās vietu. Protams, ka uzreiz parādījās daudz cilvēku, kuri gribēja labi nopelnīt un aktīvi veica meklēšanu. Bet vienalga rezultāta nebija.

Laiks gāja un iestājās ziema. Esot pilnā neziņā par mātes likteni, bērni sāka vērsties pie netradicionālām meklēšanas metodēm. Draugi ieteica un viņi brauca pēc palīdzības pie zīlniecēm un gaišreģēm. Vienas raksturoja Olgas atrašanās vietu, bet pašas nebrauca, bet citas atklāti “kāsa” nauda. Vieni teica Olga dzīva, citi teica mirusi.

 

Mēs bijām gatavi uz visu

 

Meklējot dažādākos veidus, kā atrast sievieti, radinieki internetā atrada Juridiskā un psiholoģiskā atbalsta centru, kuru vada Mihails Vinogradovs, kurš atpazīstamību guva pēc dalības televīzijas šovā “Ekstrasensu cīņas”.Protams, to, ko mēs redzam televīzijas šovos mēs uztveram skeptiski. Olgas Šidlovskas radinieki pirms viņa pazuda visam tam “maģiskajam” neticēja. Bet, kad bija jau aizritējuši trīs mēneši, kopš Olga pazuda, radinieki bija gatavi mēģināt jebko un tāpēc pēc palīdzības vērsās Vinogradova centrā.

 

Apmaksājām 100 eiro lielu rēķinu


“Mēs piezvanījām un izstāstījām notikušo, mums apsolīja palīdzēt.Jautāja, vai mums ir principiāli, lai ar mūsu jautājumu nodarbotos noteikts speciālists (portālā ir saraksts ar daudziem speciālistiem).Mēs teicām, ka mums vienalga. Centra darbinieks palūdza atsūtīt Olgas fotogrāfiju un viņas dzīvesvietas apkārtnes karti. Pēc tam mums atsūtīja rēķinu par pakalpojumu 100 eiro, kuru mēs apmaksājām,”- stāsta pazudušās sievietes vedekla.

 

Ekstrasensi no Krievijas palīdz atrast pazudušo sievieti no Ilūkstes
Apmēram pēc divām nedēļām elektroniskajā pastā mēs saņēmām atbildi. Pielikumā bija tā pati apkārtnes karte, tikai ar pildspalvu bija ievilkta norāde uz konkrētu vietu mežā netālu no Olgas Šidlovskas mājas. Pavadvēstulē bija norādīts: “Jūs attālināti vērsāties Centrā ar lūgumu palīdzēt atrast Jūsu vecmāmiņu. Centra darbiniece Irina Litvina sniedza savu slēdzienu šajā jautājumā.”

 

Slēdziens: Olga Šidlovska ir mirusi. Viņas pēdējā dzīves stundas bija šādas: viņa gāja meža virzienā ar mērķi pastaigāties, pēc tam iegāja mežā. Uz to brīdi Olgai bija skaidrs prāts, bet pēkšņi viņai palika slikti, reiba galva un bija slikta dūša. Viņa pietupās, pēc tam mēģināja iziet no meža, taču nespēja to izdarīt. Man ir sajūta, ka viņai bija insults. Viņa nokrita un vēl kādu laiku bija dzīva. Olgas mirušās atliekas vēl joprojām atrodas mežā un es ar bultu norādīju vietu kartē.

 

Nav iespējams noskaidrot nāves iemeslu

 

Kad radinieki saņēma slēdzienu, viņi devās uz mežu. Norādītā vieta bija apttuveni 800 - 900 metri no mājas, kurā dzīvoja Olga Šidlovska. "Atradām mežā to vietu, atradām vienīgo starp priedēm bērzu un aiz tā bija Olgas mirušās atliekas…", stāsta radinieki.

 

“Mēs, vēl joprojām nevaram tam noticēt, jo mēs mammas līķi atradām tieši tajā vietā, kuru norādīja gaišreģe no Maskavas. Mēs, kad meklējām Olgu, mežu izstaigājām krustām šķērsām, likās zem katra krūma skatījāmies,” – stāsta mirušās dēls.

 

Pārbaudīt ekstrasensa norādīto nāves iemeslu vairs nebija iespējams. Ja būtu pagājis vēl mazliet ilgāks laiks, radinieki būtu atraduši tikai apģērbu un kaulus…

 

“Mēs esam pieņēmuši ekstrasensa norādīto nāves iemeslu - ka tas bija insults. Pēdējā laikā vīra mātei bija slikta veselība, kad es 2. septembrī viņu apciemoju, viņa ne uzreiz mani pazina,”- atceras mirušās vedekla.

 

Nesen radinieki guldīja zemē mammu, vīra māti un vecmāmiņu. Viņi pateicas par palīdzību Vinogradova centra darbiniekiem.

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 11:58 Loterijā rīdzinieks laimējis vairāk nekā 245 tūkstošus eiro
Šodien, 11:00 Čūska sakož pagalmā guļošu iereibušu vīrieti
Šodien, 10:02 Mēneša laikā lietotnē 'Ziņo KNAB!' saņemti vairāk nekā 400 ziņojumi
Šodien, 09:53 Dabas fonds atguvis trešo daļu no Jelgavā nozagtajiem siena ruļļiem
Šodien, 09:25 Norisināsises Latvijas un Lietuvas glābšanas dienestu praktiskās macības
Vakar, 11:03 Notverts kārtējais pilsētas īpašuma bojātājs
Vakar, 10:56 Pēc vēsa nedēļas sākuma gaidāms siltāks laiks
Vakar, 10:29 Daugavpils pilsētas domē notiks ikgadējā pedagogu Augusta konference
Vakar, 10:28 Šodien sāk pārbaudīi izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam
Vakar, 10:25 Militārajās mācībās “Namejs 2018” pārbaudīs Nacionālo bruņoto spēku gatavību valsts aizsardzības uzdevumu izpildei
18. augustā, 10:08 Piešķirts finansējums sakrālā mantojuma saglabāšanai
18. augustā, 10:07 Pašvaldība plāno attīstīt ēkas Vienības ielā 30 infrastruktūru
18. augustā, 10:05 Visi pilsētnieki un Daugavpils viesi tiek aicināti uz aktīvu nedēļas nogali
18. augustā, 10:01 Medus un ķiploku svētki
18. augustā, 09:58 Eiropas labākie spīdvejisti mērosies spēkiem Daugavpilī

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

Projekti

Projekti

Projekti