Daugavpils airētāju panākumi Euro Open sacensībās 0

Trešdiena, 21 jan 2015, 21:18 Versija drukāšanai

Daugavpils airētāju panākumi Euro Open sacensībās
Aizvadītajā nedēļas nogalē Daugavpils airētāji startēja divās nozīmīgās sacensībās uz airēšanas trenažieriem. Mūsu sportisti devās uz sacensībām Jūrmalā un Amsterdamā.Euro Open sacensībās Nīderlandē mūsu airētāji iepriecināja ar divām zelta un vienu bronzas godalgu. Par sacensību uzvarētāju elites grupā vieglajā svarā kļuva Olga Svirska! Para-airētāju konkurencē par čempionu kļuva Pāvels Kazakevičs. Jāmin, ka abi sportisti salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir uzlabojuši savus rādītājus. 2014. gadā Pāvels ieņēma otro vietu, bet Olga bija ceturtā. Stabili turpina startēt Andrejs Kirins, kurš arī šogad ieņēma trešo vietu. Braucienu līdzfinansēja Latvijas Paralimpiskā komiteja un Latgales Tūrisma un airēšanas centrs.

Latvijas ziemas čempionātā mūsu sportisti arī iepriecināja trenerus Ludmilu Ivanovu un Alekseju Lavrenovu. Par čempionu (U14 vecuma grupā) kļuva Jevgeņijs Bobiļevs, kurš 500 metru distancē tuvāko sekotāju apsteidza par 11 sekundēm. Soli no goda pjedestāla palika Anna Šatreviča (U14 vecuma grupa) un Norberts Duļbinskis (U18 grupa).

Divas piektās vietas U16 grupā Rovoamam Gavrilovam, kā arī Tomašam Barilam (U18). Vecāko grupu sportisti sacentās 1000 metru distancē. Meistaru grupā trešo vietu izcīnīja Sergejs Daņilovs. Braucienu uz Jūrmalu atbalstīja Daugavpils Sporta pārvalde.

Jau tuvākajās brīvdienās airētājus sagaida citi atbildīgi starti – dalība Baltijā vērienīgākajās sacensībās ALFA 2015 un Eiropas čempionātā Ščecinā.

0
Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro