Zināms soliņu skiču konkursa uzvarētājs 0

Ceturtdiena, 22 okt 2015, 16:00 Versija drukāšanai

Zināms soliņu skiču konkursa uzvarētājs
Kā zināms, uzņēmums Dautkom nākamgad svinēs 20 gadu jubileju. Šo svētku gaidās tiek rīkoti konkursi un loterijas, kuru mērķis ir iepriecināt mūsu klientus un pilsētu. Jauns neparasts parka soliņš lieliski papildinās Centrālajā parkā esošo Soliņu aleju vai ieņems kādu citu vietu Daugavpils centrā, jo ir noslēdzies uzņēmuma Dautkom izsludinātais soliņu skiču konkurss.


Konkursa ietvaros dažu mēnešu laikā ikviens interesents, neatkarībā no vecuma, izglītības u.tt. varēja iesniegt savu soliņa skici. Dautkom sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Baranovska pastāstīja, ka konkursā tika iesniegti vairāki desmiti skiču, bet par labāko skici žūrija atzina Anisa Atiga un Artūra Kondratjuka darbu. Uzvarētāji tika apbalvoti pirmdien, 19.oktobrī, un saņēma naudas balvu 100 eiro apmērā, kā arī uzņēmuma Dautkom suvenīrus. Skices pamatideju izstrādāja poļu arhitekts Anis Atigs (foto), kurš pašlaik dzīvo Daugavpilī, bet viņam palīdzēja sievas brālis A.Kondratjuks, kurš šobrīd atrodas Rīgā, tādēļ viņš nevarēja ierasties pēc balvas.

 

Uzvarētāji piedāvāja izveidot koka parka soliņu stilizēta burta D veidā, jo šis burts ir gan mūsu uzņēmuma, gan mūsu pilsētas un upes, kuras krastos pilsēta atrodas, nosaukumā. Plānots, ka uz šī soliņa vienlaicīgi varēs atpūsties vismaz pieci cilvēki. Paredzēts, ka iekšējā daļa būs no nerūsējoša tērauda, un tā atspoguļos Dautkom attīstības posmus, ka arī uzņēmuma logotipu. Iekšējās daļas augšu rotās puķes, kas simbolizēs mūsu uzņēmuma un pilsētas labklājību.

 

Tuvāko mēnešu laikā tiks apspriestas tehniskās detaļas ieceres realizēšanai un vasarā mūsu pilsētā tiks uzstādīts jauns soliņš.

Autors:Grani.lv
Foto:publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti