Eiropas taekvondo čempionātā junioriem Daugavpilī Latviju pārstāvēs deviņi sportisti 0

Trešdiena, 14 okt 2015, 11:23 Versija drukāšanai

Eiropas taekvondo čempionātā junioriem Daugavpilī Latviju pārstāvēs deviņi sportisti
Oktobra beigās Daugavpilī paredzētajā 2015. gada Eiropas čempionātā junioriem Latviju pārstāvēs deviņi taekvondo cīkstoņi - četri puiši un piecas meitenes, informēja Latvijas Taekvondo federācija.


Eiropas čempionāts Daugavpils Olimpiskajā centrā norisināsies no 22. līdz 25.oktobrim. Pasaules taekvondo federācija šo olimpiskās versijas turnīru atzinusi par augstākajām sacensībām Eiropā 14-17 gadus veciem sportistiem.

 

Eiropas čempionāts norisināsies 16 svara kategorijās - astoņās puišiem un astoņās meitenēm. Katrā kategorijā drīkst piedalīties tikai viens sportists no katras valsts, līdz ar to čempionātā startēs tikai labākie valstu cīkstoņi. Tiesa, Latviju sacensībās pārstāvēs tikai deviņi no maksimāli iespējamajiem 16 sportistiem.

 

"Eiropas čempionātā Latviju pārstāvēs tikai tie sportisti, kuriem ir izredzes sevi labi parādīt un cīnīties par medaļām," skaidroja valstsvienības galvenais treneris Dmitrijs Ragunovičs. "Turnīrā piedalīsies tikai tie cīkstoņi, kuri sevi labi parādījuši starptautiskajās sacensībās. Cīņas nebūs vieglas, taču plānoju, ka Latvijas sportisti tiks pie medaļām."

 

Ragunovičs atteicās nosaukt tieši tos sportistus, uz kuriem liek vislielākās cerības, norādot, ka ne tikai cīkstoņu sagatavošanās līmenis, bet arī veiksme var ietekmēt rezultātu.

 

"Konkurence būs ļoti sīva," uzskata Latvijas Taekvondo federācijas (LTKF) prezidents un sacensību organizatoru komitejas priekšsēdētājs Hermanis Močalins.

 

Kopā Eiropas čempionātā junioriem piedalīsies 448 sportisti no 45 valstīm, kas ir "jauns šī turnīra rekords", norādīja Eiropas Taekvondo savienības (ETU) prezidents Atanasis Pragals. Tāpat šajās sacensībās piedalīsies 198 amatpersonas un 38 starptautiskie tiesneši.

 

Katru dienu tiks sadalīti četri medaļu komplekti - divi puišu un divi meiteņu kategorijās. Latviju šajās sacensībās pārstāvēs šādi sportisti:

 

juniori - Daniels Likovs no Ventspils komandas "Favorīts" (-55 kg), Maksims Habarovs no Daugavpils vienības "Jitae" (-59 kg) un divi Rīgas kluba audzēkņi Deniss Kulibiks (-68 kg) un Ņikita Zdažinskis (-73 kg);

 

juniores - Viktorija Soboļeva no "Jitae" (-44 kg), Viktorija Ivanņikova no "Favorīts" (-63 kg) un trīs "Hansu" cīkstones Jolanta Tarvida (-46 kg), Inese Tarvida (-49 kg) un Marija Ivanova (-52 kg).

0
Autors:DELFI
Foto:Delfi

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti