Noslēdzās konkurss "Daugavpils lepnums 2014" 0

Trešdiena, 14 jan 2015, 12:10 Versija drukāšanai

Noslēdzās konkurss "Daugavpils lepnums 2014"
Pirmdien. 12. janvārī noslēdzās konkurss “Daugavpils lepnums 2014”. Konkursā piedalījās pilsētas skolu 1. līdz 7. klašu skolnieki. Visi dalībnieki un nominanti tika apbalvoti ar nozīmītēm, kuras veltītas Daugavpils 740 gadu jubilejai, bet labāko darbu autori ( 26 esejas un 15 zīmējumi) novērtēti ar diplomiem un dāvanām.


Daugavpils izglītības pārvalde organizē akciju jau ceturto gadu ar mērķi parādīt bērniem, ka apkārt ir daudz interesantu cilvēku, iemācīt redzēt un vērtēt labus darbus, rakstīt un runāt par tiem. Vismazākie konkursa dalībnieki (1. – 4. klases) zīmēja savu “lepnumu”, bet vecākie (5.- 7. klases) rakstīja eseju.

 

Noslēdzās konkurss "Daugavpils lepnums 2014"
Konkursā piedalījās 83 skolēnu darbi: 36 zīmējumi un 47 esejas. Bērnu darbus žūrija vērtēja četrās nominācijās: Ģimene, Skolotājs, Sava aroda meistars un Skolasbiedrs. Šogad piedalīties noslēguma pasākumā bija aicināti visi nominanti.

 

Bērni lepojas ar visdažādākiem cilvēkiem. Piemēram, Daugavpils 16. vidusskolas 4. klases skolniece Jūlija Vasiļjeva lepojas ar savu skolotāju Alīnu Šumilo. “Viņa vada stundas mums kopš 1. klases, viņa ir ļoti labsirdīga, mīļa, nekad nelamā un uzdot vieglus kontroldarbus,” – Jūlija stāsta portālam. A.Šumilo papildina meitenes teikto “Es arī lepojos ar Jūliju, viņai ir brīnišķīga ģimene un viņa labi mācās. Ir pieņemts, ka bērni dažreiz lepojas ar saviem skolotājiem… ”.

 

Noslēdzās konkurss "Daugavpils lepnums 2014"
Daugavpils krievu vidusskolas – liceja 7. klases skolniece Viktorija Tarvide savu eseju veltīja Bērnu un jauniešu centra “Jaunība” zīmēšanas skolotājai Žanetei Ezerskai. Skolniece jauniešu centru apmeklē jau vairākus gadus un mācās no Ž.Ezerskas ne tikai zīmēšanas mākslu, bet arī labsirdību, mīlestību pret dzīvniekiem un vēl daudz citas dzīvē svarīgas lietas. “Žanete Ezerska dara visu ar mīlestību un viņa ir atvērta cilvēkiem,”- uzrakstīja savā esejā Viktorija.

 

Daugavpils 12. vidusskolas 5. klases skolnieks Vitālijs Komarovs ir lepns par savu vecmāmiņu,latviešu valodas skolotāju Liliju Meinarti, kura strādā Krievu licejā.“Ez zinu, ka mana vecmāmiņa ir laba skolotāja, viņa palīdz man pildīt manus mājas darbus un grib, lai visi cilvēki zinātu latviešu valodu. Vēl viņai patīk kārtība un skaistums, pateicoties viņai uz mūsu balkona aug skaisti ziedi. Mūsu balkons padara mūsu mājas pagalmu skaistāku, tas nozīmē, ka arī Daugavpili,”- dalījās ar domām Vitālijs.

 

Daugavpils 6. vidusskolas 1. klases skolnieks Artjoms Osipovs lepojas… ar sevi. Sevi viņš arī uzzīmēja, ne vienu, bet ar draudzeni, ar kuru arī lepojas. Ar sevi viņš lepojas, tāpēc, ka labi mācās un palīdz pieaugušajiem dēstīt stādus. Nākotnē Artjoms vēlas kļūt par Latvijas prezidentu un darīt daudz laba cilvēkiem.Kādus tieši, viņš vēl nezina, jo laiks vēl viņam ir. Sākotnējais prezidenta mērķis – piešķirt iespēju visiem lietot sabiedrisko transportu bez maksas.Lūk tā!

 

Skolnieki lepojas ar vecākiem, vectētiņiem un vecmāmiņām, brāļiem un māsām, klases biedriem, skolotājiem, treneriem. Kā arī lepojas ar ārstiem, sportistiem, māksliniekiem, dziedātājiem, kinologiem u.c. Četri no konkursa dalībniekiem lepojas ar Daugavpils pilsētas priekšsēdētāju Jāni Lāčplēsi.

 

Svinīgajā pasākumā bērnus un pieaugušos sveica Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis (starp citu, ar viņu arī lepojas) un Izglītības pārvaldes vadītāja Marina Isupova.

Autors:Grani.lv
Foto:Jurijs Dunaiskis

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 11:54 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 09:00 Kaitīgi ikdienas paradumi un mobilie telefoni
21. decembrī, 08:17 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē
21. decembrī, 08:13 Izsludināts Ziemassvētku noformējuma konkurss “Pasakainie Ziemassvētki”
18. decembrī, 09:32 Kādus projektus pilsētā plāno realizēt nākamajos 7 gados?
17. decembrī, 12:46 No 9. decembra ir aizliegts atrasties uz ūdenstilpju ledus pilsētas teritorijā
15. decembrī, 20:46 Ziemassvētku noskaņas Daugavpils Tūrisma informācijas centrā
14. decembrī, 16:23 Mūžībā devies Daugavpils pašvaldības policijas priekšnieks Genādijs Kaminskis
14. decembrī, 13:00 Sociālais dienests uzsāk braukšanas karšu noformēšanu daudzbērnu ģimenēm
14. decembrī, 10:05 Pilsētniekus uzrunās atpazīstamie Daugavpils iedzīvotāji

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti