Tik negaidīti aizgāja no dzīves Elīna... 0

Ceturtdiena, 08 jan 2015, 16:19 Versija drukāšanai

Tik negaidīti aizgāja no dzīves Elīna...
Likās, ka Jaungada nakts traģisko notikumu apsprieda visa pilsēta. Cilvēki zvanīja un rakstīja viens otram ar mērķi noskaidrot meitenes nāves iemeslu un noteikt negadījuma aizdomās turamās personas. Elīnas Lipiņas ķermeņa autopsija noteica, ka Elīnas Lipiņas nāvei nebija vardarbīgs cēlonis.


Negadījums notika Jaungada naktī. Elīna ar draudzeni pievienojās kādai kompānijai ar mērķi kopā nosvinēt Jaungada svētkus. Svinības notika vasarnīcā Stropos.

 

Mirušās meitenes radinieki stāsta, ka jau aptaujāja visus, kuri bija kopā ar Elīnu tajā vasarnīcā, bet tā arī nenoskaidroja, kas pamudināja meiteni apmēram plkst. 3.00 1. janvāra naktī iziet vienai no vasarnīcas tikai vējjakā, bez apaviem un doties nezināmā virzienā. Nekavējoties pēc svinībām tika uzsākti meitenes meklēšanas pasākumi. Meklēja visi: visi valsts dienesti, radinieki, darba kolēģi un brīvprātīgie. Elīnas tuvinieki izsaka pateicību visiem, kuri piedalījās meitenes meklēšanā.

 

Kamēr Elīna tika meklēta, izskanēja dažādas versijas par notikušo. Pilsētas iedzīvotāji sliecās ticēt, ka meitenes pazušanā vainojams maniaks. Likās neiespējami, ka meitene varēja aiziet,aizmaldīties,pazust...

 

Sestdien, 3. janvārī apmēram plkst. 13.00 Kriminālpolicijas darbinieki atrada septiņpadsmitgadīgās daugavpilietes Elīnas Lipiņas līķi kādas vasarnīcas piegulošajā teritorijā, Stropos. Kā informēja Valsts policijas preses dienests, vardarbīgas nāves pazīmes uz meitenes ķermeņa nav konstatētas, bet īstos nāves iemeslus noteiks ekspertīze.Par nāves faktu tika ierosināta krimināllieta.

 

Neskatoties uz šo paziņojumu, sociālajos tīklos un interneta publiskajā telpā, turpināja izskanēt dažādas versijas, piemēram, ka kāds ļaundaris Elīnas līķi atveda uz vasarnīcu un atstāja to. Jo meitenes meklēšanā iesaistītās personas apsekoja šo teritoriju, bet Elīna netika atrasta. Daži mēģināja vilkt paralēles starp Elīnas un viņas vārdamāsas – Elīnas Pupiņas slepkavību.

 

Pirmdien, 5. janvārī tika veikta meitenes ķermeņa autopsija un visas nepieciešamās ekspertīzes. Ekspertīžu rezultāti liecina par to, ka meitene nomira dabiskā nāvē. Kā stāsta Elīnas tēvocis Vjačeslavs,iespējams, meitene aizmaldījās un nosala. Tik vienkārši un briesmīgi aizgāja no dzīves jauna meitene, kura 6. janvārī svinētu savu astoņpadsmito dzimšanas dienu...

 

Tā vietā, 6. janvāra vakarā no viņas atvadījās radinieki,draugi,paziņas... Zemes klēpī Elīna Lipiņa tika guldīta 7. janvārī, Daugavpils katoļu kapos. Vienīgā meita saviem vecākiem, laba draudzene un vienkārši dzīvespriecīgs cilvēks. Visi, kuri pazina Elīnu nespēj noticēt, ka viņa ir aizgājusi no dzīves tik negaidīti, tik nejēdzīgi.

 

Stāsts par Elīnas nāvi, kļūs kā mācība visiem pusaudžu vecākiem. Neļaujiet bērniem atrasties maz pazīstamās kompānijās! Neļaujiet, nedodiet, sargājiet... Šīs meitenes vecāki visu savu mūžu Jauno gadu sagaidīs ar asarām acīs.

 

P.S. Laikraksta "СейЧас" redakcija izsaka visdziļāko līdzjūtību Elīnas vecākiem un radiniekiem sakarā ar mīļās meitas, mazmeitas, māsas meitas traģisko nāvi.

Autors:Grani.lv

Citas ziņas

 

Vakar, 09:38 Sākās tranzītceļu remonts
Vakar, 09:33 Atklājām “Esplanādes” stadionu
Vakar, 09:29 No 19. līdz 21. jūnijam Daugavpilī notiks Eiropas Padomes Ainavu konvencijas ieviešanas forums
Vakar, 09:22 Daugavpils Stropu estrādē skanēs „Līgo”
Vakar, 09:18 Pieņemti jauni saistošie noteikumi “Par nekustamā īpašuma nodokļa piemērošanu Daugavpils pilsētas administratīvajā teritorijā”
16. jūnijā, 17:05 Darbu atsākuši visi seši "Vairāk saules" restorāni
16. jūnijā, 16:55 Ilgstošā sausuma dēļ trūkstot lopbarībai, Kurzemē jau tiek likvidēti mājlopi
16. jūnijā, 16:00 Svētdien saule gaisu sakarsēs līdz +27 grādiem
16. jūnijā, 14:00 Partiju apvienībā "Jaunā Vienotība" vēlēšanās startēs arī Jēkabpils reģionālā partija
16. jūnijā, 12:00 Kuldīgas novadā ilgstošā sausuma dēļ jau likvidē mājlopus
15. jūnijā, 13:10 "Latgales partija" apsver iespēju startēt Saeimas vēlēšanās viena pati
14. jūnijā, 22:42 Uz dienu slēgts tirdzniecības centrs “Ģimenes” viltus informācijas par ievietoto spridzekli dēļ (VIDEO)
14. jūnijā, 21:47 Pieņemts lēmums neatstādināt domes priekšsēdētāja vietnieku no amata (VIDEO)
14. jūnijā, 21:38 Policijai būs jauns trafarējums (VIDEO)
14. jūnijā, 21:34 1941. gada 14. Jūnija deportācijas upuru piemiņas diena (VIDEO)

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

Projekti

Projekti

Projekti