DAUTKOM: jūsu labākā izvēle jau 19 gadus 0

Ceturtdiena, 08 jan 2015, 13:04 Versija drukāšanai

DAUTKOM: jūsu labākā izvēle jau 19 gadus
Katra kalendārā gada sākums uzņēmumā DAUTKOM ir īpašs brīdis, jo tieši janvārī uzņēmums svin savu dzimšanas dienu. Katru gadu uzņēmuma darbinieki novērtē paveikto un secina: „Esam strādājuši labāk, esam izdarījuši daudz un esam iecerējuši sasniegt vēl vairāk!”


Kopumā mūsu informācijas tehnoloģiju sfērā strādājošais uzņēmums ir kļuvis modernāks, ir nostiprinājis savas pozīcijas tirgū un paplašinājis savu klientu skaitu, piedāvājot jaunus vai uzlabotus pakalpojumus.

 

Paplašinājām uzņēmuma darbības teritoriju

 

DAUTKOM uzņēmuma pakalpojumi tagad ir pieejami Rugeļu mikrorajona privātmāju sektorā un Vecajos Stropos (DSR). Tika uzsākta pazemes komunikāciju izbūve Vecajā Forštadtē un Poguļankā.Šajos mikrorajonos tika ievilkts optiskais kabelis un, pateicoties GPON tehnoloģijai, tagad klientiem ir pieejami uzreiz trīs pakalpojumi: internets, televīzija un telefonija.

 

Lai precizētu, vai tehniski ir iespējams pieslēgt konkrētu māju, Jūs varat vērsties uzņēmuma DAUTKOM tehniskā atbalsta dienestā.

Uzņēmums DAUTKOM plāno turpināt attīstīties un apgūt jaunas teritorijas. Tiks uzklausītas potenciālo klientu vēlmes un izvērtētas uzņēmuma tehniskās iespējas. Par uzņēmuma aktualitātēm un jaunu pieslēgumu iespējām vienmēr informējam mūsu uzņēmuma medijos. Sekojiet līdzi informācijai!

 

Vērtējam patstāvīgos uzņēmuma draugus


Jaunu klientu piesaiste ir katra uzņēmuma, tai skaitā arī DAUTKOM, darbības svarīga sastāvdaļa, taču mūsu uzņēmums atšķiras ar to, ka mēs paliekam uzticīgi saviem patstāvīgajiem draugiem - mūsu abonentiem. Sagatavojot speciālos piedāvājumus jauniem klientiem, mēs neaizmirstam par jau esošajiem. Patstāvīgiem abonentiem tiek dota iespēja saņemt dāvanu vai tiek piedāvāts plašāks pakalpojumu klāsts, nemainot pakalpojuma cenu. Šādu piedāvājumu gada laikā ir daudz, lai tos izmantotu, vienkārši jāseko līdzi informācijai mājaslapā www.dautkom.lv vai jāvēršas mūsu klientu apkalpošanas punktos. Klientiem, kuri izvēlas pieslēgt mūsu pakalpojumus un aizmirst par to, jebkurā gadījumā ir vinnētaji. Tā, piemēram, pagājušajā gadā divas reizes tika palielināts optiskā interneta ātrums vispopulārākajos tarifos, taču cena palika nemainīga! DAUTKOM telefonijas abonentiem, ja viņi svētkos vēlas sazināties ar saviem tuviniekiem ārzemēs par ļoti izdevīgiem tarifiem, nav papildus jāiesniedz pieteikumi.

 

Paplašinām TV kanālu skaitu


Uzņēmums DAUTKOM piedāvā pakalpojumus visiem sabiedrības slāņiem. Mums vienīgajiem Latvijā vēl joprojām ir sociālā TV paka par ikmēneša maksu - 2,27 eiro. Ja mūsu abonentiem rodas finansiālas grūtības vai neparedzēti apstākļi, mēs piedāvājam uz noteiktu laiku pārslēgt līgumu ar zemāku abonēšanas maksu un mazāku pakalpojumu apmēru.

 

DAUTKOM piedāvā ļoti izdevīgu televīzijas abonēšanas maksu. 2014. gadā ciparu TV abonentiem kļuva pieejamas 6 tematiskās pakas un 4 papildus pakas. Pieslēgt visas 6 tematiskās pakas (47 kanāli) var tikai par 6 eiro mēnesī!

 

Jaunajā gadā parādīsies papildus TV kanālu paka privātmāju iedzīvotājiem, kuri izmanto MMDS.

 

Esam uzticīgi savām tradīcijām

 

Latvija nestāv informācijas tehnoloģiju attīstības procesu malā un mūsu valstī mediju tirgu iekaro ciparu televīzija. Taču DAUTKOM kolektīvs pazīst savus klientus un zin, ka vairāki nevēlēsies pieslēgt papildus ierīces un turpinās skatīties kabeļu jeb analogo televīziju. Šis pakalpojums Daugavpilī ir aktuāls un pieprasīts, neraugoties uz „ciparu televīzijas” straujo attīstību. Mēs respektējam mūsu abonentu vēlmes, tāpēc plānojam arī turpmāk piedāvāt viņiem iespēju skatīties analogo televīziju.

 

Mūsu abonenti augsti vērtē piedāvāto iespēju skatīties analogo televīziju uz diviem un vairāk televizoriem vienā dzīvoklī vai privātmājā par vienu abonēšanas maksu.

 

Aizstāvam abonentu intereses


2014. gadā televīzijas pārraidē Latvijas teritorijā notika līdz šim neredzēti notikumi. Pēc Nacionālās elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes lēmuma uz trīs mēnešiem tika pārtraukta televīzijas kanāla „Rossija RTR” pārraide, taču pateicoties kompānijas DAUTKOM aktīvai rīcībai lēmums par pārraides pārtraukuma pagarināšanu nesekoja. Pagājušajā gadā no dažu maksas TV operatoru piedāvājuma pazuda RTVi kanāls, bet tagad dažiem pazudīs arī LNT, ТВЦ. Taču DAUTKOM ņem vērā savu abonentu vēlmes, tāpēc turpina šo kanālu retranslāciju, kā arī plāno retranslēt jaunus – „Перец International”, „Бокс ТВ”. Mūsu abonenti vienmēr informē mūs par savām vēlmēm un prioritātēm un mēs cenšamies sekot tām. Uzņēmums cenšas saglabāt iespēju skatīties kanālus, kuri iepatikušies , bet nav pieejami pie citiem operatoriem.

 

Orientēti uz biznesu


Uzskata, ka DAUTKOM sniedz savus pakalpojumus privātajiem klientiem, kuri mājās skatās televīziju un lieto internetu. Pagājušajā gadā mūsu uzņēmums aktīvi attīstīja savas attiecības ar juridiskajāmm personām. Īpaši aktuāls izrādījās pakalpojumu komplekts internets+telefonija, īpaši lietojot IP telefonu ierīci, kas ir mūsdienīga ofisa iekārta. Informācija par pakalpojumiem un speciālajiem piedāvājumiem juridiskajām personām ir pieejama uzņēmuma klientu apkalpošanas centros un mūsu mājaslapā www.dautkom.lv. Kā arī, Jūs varat nosūtīt savu pieteikumu uz e-pastu: business@dautkom.lv.

 

Vienmēr notikumu centrā


Par kompānijas DAUTKOM masu informācijas līdzekļiem - avīzi «СейЧас», DAUTKOM TV studiju un informācijas portālu Grani.lv - jāsaka, ka tie bija nemainīgi notikumu centrā, laicīgi un objektīvi, informējot savus lasītājus un skatītājus par pilsētā, valstī un pasaulē notiekošo. Gada beigās īpaši aktīvi strādājām pie portāla grani.lv latviešu versijas izstrādes. 1. janvārī portāla latviešu versija uzsāka savu darbību. Daugavpils ir multinacionāla pilsēta un portāla krievu un latviešu versijas vienos pilsētas iedzīvotājus.

 

Sociāli atbildīgi


Mūsu abonenti, lasītāji un skatītāji ir labsirdīgi cilvēki. Par to mēs esam pārliecinājušies neskaitāmas reizes, aicinot viņus piedalīties dažādās labdarības akcijās un vienmēr saņemot milzīgu atsauksmi.

 

„Sagatavosim bērnus skolai!”, „Palīdzēsim vientuļiem pensionāriem!”, „Drošsirdības kaste” – šīs akcijas palika tradicionālas un gadu no gada tiek savākts arvien vairāk mantu, dāvanu un apģērbu. Mēs esam gandarīti par to, ka mūsu klienti piekrīt kompānijas DAUTKOM filosofijai: ja ir iespēja – palīdzi tuvākajam!

 

Uzņēmuma DAUTKOM darbinieki kopā ar saviem lasītājiem un televīzijas skatītājiem palīdz arī konkrētiem cilvēkiem, kurus ir piemeklējusi nelaime, savācot naudu nepieciešamai ārstēšanai, rehabilitācijai, ārkārtīgi vajadzīgu lietu iegādei.

 

2014. gadā mēs aizsākām projektu, kura ietvaros mūsu pilsētas pensionāri apguva datorprasmes pamatprasmju līmenī. Pirmā projekta apmācamie ir beiguši apmācības un mēs noteikti informēsim, kad būs izsludināta atkārtota pieteikšanās datorprasmju apgūšanai. Uzņēmums DAUTKOM atbalsta tradicionālo peldēšanas turnīru, kas veltīts Marjana Pankeviča piemiņai, tāpat drifta organizāciju Daugavpilī un virkni citu, mazāk vērienīgu, bet sabiedriski nozīmīgu iniciatīvu.

 

Mēs esam daugavpilieši!


Piedāvāt kvalitatīvus un mūsdienīgus pakalpojumus par pieejamām cenām, pastāvīgi pilnveidoties pašiem un modernizēt savas iekārtas, iepriecināt jaunus un jau esošos klientus, lasītājus un televīzijas skatītājus – tas viss, bez šaubām, ir raksturīgs kompānijai DAUTKOM.

 

Kad mēs sakām, ka DAUTKOM ir Daugavpils uzņēmums, mēs domājam ne tikai ģeogrāfisko izvietojumu. Tas nozīmē, ka mēs dzīvojam, priecājamies un skumstam kopā ar mūsu pilsētu. Kopā ar daugavpiliešiem mēs svinam pilsētas svētkus, piedalāmies Uzņēmēju dienās, pārstāvam viņu intereses vairākos mazāk svarīgos, bet ne mazāk nozīmīgos pilsētas notikumos, palīdzam pilsētniekiem aizstāvēt sevi un savas tiesības.

 

Lai dzīve būtu jautrāka un daudzveidīgāka, mēs rīkojam dažādus konkursus. Pagājušajā gadā tie bija konkursi ar „Multimāniju”, ar kanālu «Охота и рыбалка», kā arī zīmējumu konkurss „Uzzīmē savu kazu!”, kurā piedalījās daudzi Daugavpils bērni un tika savākts neticami liels zīmējumu skaits.

 

Dāvinām tagad un vienmēr


DAUTKOM speciālo piedāvājumu skaits kā jaunajiem, tā arī patstāvīgiem abonentiem ir tik liels, ka visus nav iespējams atcerēties. Nākošajā, jau 20. savas darbības gadā, kompānija DAUTKOM būs īpaši devīga uz dažāda veida atlaidēm un priekšrocībām, dāvanām un pārsteigumiem saviem draugiem! Līdz 18. janvārim ir spēkā piedāvājums jaunajiem klientiem, kuri pieņems lēmumu noslēgt līgumu interneta pakalpojumu izmantošanai vismaz uz diviem gadiem. Divus gadus būs spēkā 19% atlaide abonēšanas maksai par izvēlēto tarifu!

 

Visu informāciju var saņemt vienkārši piezvanot pa tālr. 65431206, 25900059 (Bite), 22006676 (LMT) vai 29900010 (Tele2), kā arī mājaslapā www.dautkom. lv vai uzrakstot e-pastu info@dautkom.lv.

 

Sekojiet līdzi jaunajiem piedāvājumiem un izvēlieties aktuālos piedāvājumus sev! Esam pārliecināti, ka mūs gaida vēl daudz patīkamu brīžu un iemeslu priekam, kurus saviem abonentiem, lasītājiem un televīzijas skatītājiem dāvinās uzņēmums DAUTKOM. Vienkārši palieciet kopā ar mums – mums tā ir labākā dāvana uzņēmuma dzimšanas dienā!

Autors:Grani.lv

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

28. oktobrī, 13:20 Daugavpils 100+ sekundēs (27.10.2020., VIDEO)
28. oktobrī, 10:35 Te ir darbs! Alga 1250 EUR
26. oktobrī, 16:55 Mēs zinām (Raidījums №24)
26. oktobrī, 10:10 Stop viltus ziņām! (Raidījums nr. 10)
25. oktobrī, 17:05 Daugavpils 100+ sekundēs (22.10.2020., VIDEO)
22. oktobrī, 15:50 Daugavpils 100+ sekundēs (21.10.2020., VIDEO)
21. oktobrī, 10:50 Daugavpils 100+ sekundēs (20.10.2020., VIDEO)
20. oktobrī, 11:40 Daugavpils 100+ sekundēs (19.10.2020., VIDEO)
19. oktobrī, 16:30 Stop viltus ziņām! (Raidījums nr. 9)
19. oktobrī, 15:35 Mēs zinām (Raidījums №23)
16. oktobrī, 12:00 Daugavpils 100+ sekundēs (15.10.2020., VIDEO)
15. oktobrī, 11:08 Daugavpils 100+ sekundēs (14.10.2020., VIDEO)
14. oktobrī, 15:35 Daugavpils 100+ sekundēs (13.10.2020., VIDEO)
13. oktobrī, 10:30 Daugavpils 100+ sekundēs (12.10.2020., VIDEO)
12. oktobrī, 14:40 Skolotāji uz ministrijas palīdzību var necerēt – palīdzību sniegs pašvaldība (VIDEO)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

Shanson
Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti