BFC „Daugavpils” pēdējās sekundēs nenotur uzvaru Liepājā 0

Pirmdiena, 13 jūl 2015, 13:57 Versija drukāšanai

BFC „Daugavpils” pēdējās sekundēs nenotur uzvaru Liepājā
Smscredit.lv futbola Virslīgā pie punkta pret čempionāta līdervienību „Liepāju” izdevies tikt BFC „Daugavpils”, kas viesos nospēlēja 1:1. Futbolisti uzvaru no rokām izlaida tikai pēdējās cīņas sekundēs.

BFC „Daugavpils” uz spēli Liepājā devās bez vairākiem ierastajiem pamatsastāva futbolistiem, jo daudzi no viņiem bija aizņemti savā darba vietā. Kā arī varēja gaidīt, krietni labāk nokomplektētā Liepājas vienība uzbruka krietni vien vairāk un pirmajā puslaikā neizmantoja vairākas labas iespējas izcelties. Jāuzslavē daugavpiliešu vārtsargs Vladislavs Kurakins, kurš vairākās epizodēs glāba komandu.

Izturējuši mājinieku spiedienu otrā puslaika ievadā pēc Viktora Litvinska centrējuma bumbu vārtos ieraidīja Edgars Vērdiņš, negaidīti izvirzot vadībā Daugavpili – 1:0! Liepāja atkal devās uzbrukumā, bet viesu aizsardzība turējās visiem spēkiem, pamazām piespiežot pretinieku atkāpties tālāk no mūsu vārtiem. Izcilu iespēju Liepājai neizmantoja Kristaps Grebis, bet jau pēc divām minūtēm tikpat labu iespēju panākt 2:0 neizmantoja Jurijs Sokolovs.

Likās, ka spēle noslēgsies ar rezultātu 1:0, tomēr kompensācijas laika pēdējās sekundēs pēc tālas piespēles un bumbas atsitiena pret Dmitrija Klimaševiča galvu Dāvis Ikaunieks izrāva neizšķirtu Liepājai – 1:1.

Turnīra tabulā Liepāja joprojām ir pirmajā pozīcijā, bet BFC „Daugavpils” ir sestajā vietā.

0
Autors:Daugavpils Sporta pārvalde

Komentāri (0)

Citas ziņas

22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro