"Noslēpumainā" ceļa zīme Daugavpilī 0

Otrdiena, 06 jan 2015, 11:48 Versija drukāšanai

"Noslēpumainā" ceļa zīme Daugavpilī
Portāla “grani.lv” lasītāji ziņo par ceļa zīmi, kaa daudziem sabojāja svētku noskaņu. Neilgi pirms svētku brīvdienām Puškina ielā, ceļa posmā no Liepājas ielas līdz Tukuma ielai , tika uzstādīta ceļa zīme kas aizliedz auto novietošanu stāvēšanai dotajā ceļā posmā. Daudzi autovadītāji pēc ieraduma novietoja automašīnas ceļa malā un rezultātā konstatēja uz sava vējstikla administratīvo protokolu ar sodu 40 eiro apmērā.


Iedzīvotāji atzīst, ja mašīnas ir novietotas stāvēšanai abās ielas pusēs, tas sašaurina braucamo daļu un tas apgrūtina kustību divām automašīnām vienlaicīgi. Autovadītājiem nav alternatīvas auto stāvvietai, jo visi pagalmi jau ir pārpildīti ar automašīnām.

 

Lai noskaidrotu, kāpēc tika uzstādīta aizlieguma zīme, mēs vērsāmies Komunālās saimniecības pārvaldē, Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmumā (DdZKSU) un SIA "CKD D" (CKD D).

 

Daugavpils komunālās saimniecības uzņēmums informēja, ka ar viņiem ceļa zīmes uzstādīšana netika saskaņota. Viņi pauda viedokli, ka tā varētu būt pagaidu zīme, kuru uzstādīja Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums (Spec.ATU), lai atvieglotu sniega novākšanu. Apsekojot vietu, kur ceļa zīme novietota, pārliecinājāmies, ka ceļa zīme ir patstāvīga.

 

Savukārt CKD D paziņoja, ka šīs zīmes uzstādīšana tika saskaņota jau pirms trim gadiem, bet periodiski kāds noņem zīmi un pēc tam tā atkārtoti tiek uzstādīta. Kurš to dara, CKD D darbinieki nezina, jo viņi šo zīmi neuzstādīja. Uz uzstādītās ceļa zīmes ir uzņēmuma logo, bet saskatīt to nav iespējams.

 

Daugavpils dzīvokļu un komunālās saimniecības uzņēmumā mums paskaidroja, ja mājas iedzīvotāji kopsapulcē pieņem lēmumu uzstādīt tādu ceļa zīmi, tad uzņēmums vēršas CKD D pēc tāda pakalpojuma. Mājas iedzīvotāji tādu lēmumu nepieņēma, jo tad ceļa zīmi uzstādītu CKD D un varētu mums par to paskaidrot. Ceļa zīmes parādīšanās iemesls Puškina ielā ir brīnumains. Lai gan nav skaidrības par to, kurš patiesībā ir uzstādījis, bet Pašvaldības policija nešķiro, kas un kāpēc uzstādīja ceļa zīmi, vienkārši izraksta administratīvos pārkāpuma protokolus.

 

Esiet uzmanīgi! Iespējams, ka sniegputeņa dēļ tiks izvietotas citas pagaidu ceļa zīmes, kas aizliegs novietot automašīnu stāvēšanai. Pagaidu ceļa zīmes tiks uzstādītas, lai atvieglotu speciālās sniega novākšanas tehnikas darbu.

Autors:Grani.lv
Foto:Jurijs Dunaiskis

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti