Daugavpilī uzstāsies ansamblis “The Russian Song” no Minskas 0

Pirmdiena, 15 jūn 2015, 16:53 Versija drukāšanai

Daugavpilī uzstāsies ansamblis “The Russian Song” no Minskas
Daugavpils Kultūras pilī, 17. jūnijā notiks Minskas vokālā trio “The Russian song” koncerts. Ansamblis tika izveidots, salīdzinoši nesen, divus gadus atpakaļ, bet “The Russian song” sastāvā ir pieredzējuši muzikanti, Baltkrievijas Lielā Akadēmiskā operas un baleta teātra solisti: tenors – Janušs Neļepa, bass - Dmitrijs Tuniks un baritons Mikalajs Kostjučonoks . Ansamblis uzstājas akardeona pavadījumā. 


“THE RUSSIAN SONG” – vokālais ansambis, kas savā darbībā balstās uz labākajām krievu mūzikas tradīcijām. Repertuārā ir iekļauta krievu garīgā mūzika, kazaku dziesmas, krievu romances, arī popularas dziesmas un krievu tautasdziesmas. Ansamblis atskaņo arī Eiropas komponistu klasisko mūziku, slavenākos vokālās mākslas paraugus. Izpildamo skaņdarbu daudzveidība spilgti deonstre vokālā ansambļa plašās iespējas. Visi ansambļa mūziķi ir atzīti savas jomas profesionāļi, kuri uzstājušie daudzās Eiropas valstu koncertzālēs, pretī saņemot visaugstāko publikas un preses atzinību.

 

Янош Нелепа (Janošs Neļepa) – tenors, operas un kamerdziedātājs, pedagogs dzimis Smoļenskā, Krievijā. Kopš 1998. gada līdz pat šim brīdim ir Baltkrievijas nacionālā akadēmiskā Lielā operas un baleta teātra solists. Ir uzstājies gan Eiropas, gan Āzijas, gan Āfrikas valstu koncertzalēs un opernamos. Veiksmīgi apvieno savu koncertdarbību ar darbu operā.

 

Mикaлай Костючёнок ( Mikalajs Kostjušonoks) – ansambļa koncertmeistars,baritons, dzimis Polockā, Baltkrievijā. Pēc mūzikas Akadēmijas strādajis kā koncertizpildītājs un pedagogs, ir ierakstījis savu CD kā solo akordeonists. Kopš 1998.gada stradajis ar Baltkrievijas Valsts universitātes pedagogu kori, bijis ta kormeistars. Kopš 2006.gada - Vācijā bāzētā Donas kazaku koncertkora koncertmeistars. Viņa daiļradi vislabāk raksturo paša radītie aranžējumi, brīnišķīgais , perfektais izpildījums.

 

Dmitrijs Tuniks (Дмитрий Туник) – bass, operas un kamerdziedonis. Viņa personība ir sevī apvienojusi muzikalitāti, spilgtus vokālos dotumus un aktiermeistarību. Beidzis mūzikas Akadēmiju kā vokālists. Ir strādājis Minskas muzikālajā teātrī, ir bijis Operas teātra solists, kā solists uzstājies ar vairākiem orķestriem.

 

 

 

0
Autors:Pasākuma preses dienests
Foto:Preses foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 11:03 Notverts kārtējais pilsētas īpašuma bojātājs
Šodien, 10:56 Pēc vēsa nedēļas sākuma gaidāms siltāks laiks
Šodien, 10:29 Daugavpils pilsētas domē notiks ikgadējā pedagogu Augusta konference
Šodien, 10:28 Šodien sāk pārbaudīi izglītības iestāžu gatavību jaunajam mācību gadam
Šodien, 10:25 Militārajās mācībās “Namejs 2018” pārbaudīs Nacionālo bruņoto spēku gatavību valsts aizsardzības uzdevumu izpildei
18. augustā, 10:08 Piešķirts finansējums sakrālā mantojuma saglabāšanai
18. augustā, 10:07 Pašvaldība plāno attīstīt ēkas Vienības ielā 30 infrastruktūru
18. augustā, 10:05 Visi pilsētnieki un Daugavpils viesi tiek aicināti uz aktīvu nedēļas nogali
18. augustā, 10:01 Medus un ķiploku svētki
18. augustā, 09:58 Eiropas labākie spīdvejisti mērosies spēkiem Daugavpilī
17. augustā, 17:25 Muita kravā ar parketu atklāj vairāk nekā trīs miljonus cigarešu
17. augustā, 12:30 Nozagti Jelgavas savvaļas zirgiem paredzēti siena ruļļi
17. augustā, 12:00 No Saeimas vēlēšanu sarakstiem svītro septiņus tiesātus deputāta amata kandidātus
17. augustā, 11:15 Izsludināts jauns konkurss uz VID ģenerāldirektora amatu
17. augustā, 11:00 Oktobrī tiesa sāks skatīt Eigima sūdzību par VVC lēmumu

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

Projekti

Projekti

Projekti