Daugavpils iedzīvotājus aicina ziedot trūcīgo mazuļu atbalstam 0

Piektdiena, 22 maijā 2015, 08:50 Versija drukāšanai

Daugavpils iedzīvotājus aicina ziedot trūcīgo mazuļu atbalstam
Labdarības akcijas „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietvaros no 21. maija, „Maxima Latvija” veikalā Daugavpilī, Cietokšņa ielā 60, uzstādīts īpašs interaktīvs ziedošanas stends, kurā saziedotie līdzekļi tiks ziedoti trūcīgo mazuļu atbalstam. Stends Daugavpilī atradīsies trīs nedēļas.


Latvijā ik gadu pasaulē nāk ap 20 000 bērnu un aptuveni 2000 no tiem piedzimst ģimenēs, kurām nepietiek līdzekļu, lai nodrošinātu savai atvasei pamatlietas, kuras nepieciešamas bērna pilnvērtīgai attīstībai. „Katrs bērniņš ir pelnījis ne tikai vecāku rūpes un mīlestību, bet arī visu nepieciešamo, lai augtu vesels un laimīgs. Diemžēl daudziem vecākiem tas sagādā lielas grūtības, jo trūkst vajadzīgo līdzekļu. Visbiežāk palīdzība nepieciešama maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem līdz 2 gadu vecumam.

 

Šajā laikā lieli tēriņi saistīti gan ar mazuļu piena maisījuma, gan autiņbiksīšu iegādi,” stāsta Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, aicinot palīdzēt ikvienu, kurš sevī jūt aicinājumu ziedot, lai mazuļi no trūcīgām ģimenēm neizjustu trūkuma skarbo slogu. R.Dimanta aicina labdarības akcijā iesaistīties arī organizācijas no Daugavpils, kuras būtu gatavas palīdzēt sasniegt ikvienu ģimeni , kurao palīdzība ir nepieciešama.

 

Labdarības organizācija Ziedot.lv akciju rīko sadarbībā ar reģionālajām labdarības organizācijām un veikalu tīklu SIA „Maxima Latvija”. Akcijas mērķis ir palīdzēt ap 2000 bērnu no maznodrošinātām ģimenēm visā Latvijā. Atbalsts ģimenei tiek sniegts nedēļu pirms bērna kopšanas pabalsta saņemšanas, jo, kā norāda Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta, šis periods maznodrošinātajām ģimenēm ir finansiāli viskritiskākais. Šajā laikā projekta ietvaros ģimenēm katru mēnesi tiek nodrošinātas autiņbiksītes un piena maisījumi 16 eiro vērtībā, kas sedz vienas nedēļas izdevumus šīm mazulim ikdienā nepieciešamajām precēm.

 

Lai varētu sniegt palīdzīgu roku visām akcijā iesaistītajām ģimenēm, nepieciešami 32 000 eiro mēnesī. Labdarības akcijā līdzdarbojas arī projekta vēstnese, psiholoģijas zinātņu doktore Diāna Zande, kura jaunajām māmiņām dažādos Latvijas reģionos sniedz nepieciešamo informatīvo un emocionālo atbalstu bērnu audzināšanā.

 

Ziedojumus labdarības akcijai „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” iespējams veikt SIA „Maxima Latvija” veikalos visā Latvijā – gan ziedojumu kastītēs, gan izvēloties veikalos produktus ar īpašu akcijas zīmi „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem”, kas nozīmē, ka ražotājs ziedos 1 centu no produkta cenas mazuļu atbalstam. Šobrīd labdarības akcijā ir iesaistījies AS „Tukuma piens” ar pienu un kefīru „Baltais” 2%, AS „Laima" ar dažāda veida cepumiem, konfektēm, zefīriem un dzērieniem, kā arī SIA „Rīgas Piensaimnieks” ar biezpiena sieriņu „Kārums” multipaku, ziedojot 1 centu no katra pārdotā produktu iepakojuma tikai „Maxima Latvija” veikalos. Sniegt atbalstu mazuļiem no trūcīgām ģimenēm var arī ziedojot Ziedot.lv mājas lapā (http://www.ziedot.lv/palidzi-trucigiem-mazuliem-2137) un zvanot uz ziedojumu tālruni 9006 7004 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

 

Labdarības akcija „Palīdzi trūcīgiem mazuļiem” ietilpst SIA „Maxima Latvija” ģimeņu atbalsta programmā „Augošai Latvijai”, kas apkopo dažādas uzņēmuma iniciatīvas un sadarbības projektus šajā jomā, un kuras galvenais vadmotīvs ir par ģimenei draudzīgu vidi un ērtu iepirkšanos. Vairāk iepazīties ar programmu iespējams mājas lapā www.augosai.lv.

 

0
Autors:Ziedot.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti