"Gada kāzas": noskaidroti 20 uzvarētāju pāri 0

Trešdiena, 29 apr 2015, 20:00 Versija drukāšanai

"Gada kāzas": noskaidroti 20 uzvarētāju pāri
Otrdien, 28. aprīlī, restorānā VĒSMA notika trešā, noslēdzošā balsu skaitīšana, pēc kuras kļuva zināmi pāru -uzvarētāju vārdi, kuri iekļuva konkursa “Gada kāzas 2014” finālā. Atgādināsim: balsošana beidzās svētdien, 26. aprīlī, plkst. 24.00. Uzvarētāji tika noteikti summējot saņemtās balsis – SMS, sociālie tīkli, VĒSMA.


Vēršam uzmanību: sakarā ar augsto balsošanas aktivitāti pēdējās balsošanas stundās serveri, kas apstrādā SMS lietotāju balsis, bija pārslogoti, kā rezultātā dažiem varēja rasties iespaids, ka balsošana netika apstādināta tieši pusnaktī, jo piegādes apstiprinājuma īsziņas tika saņemtas vēl arī pēc pusnakts.

 

Ņemot vērā šo tehnisko kļūdu, pēc 27. un 28 aprīlī veiktās revīzijas, organizatori koriģēja dažu pāru rezultātus. Mēs garantējam, ka visas laicīgi iesūtītās SMS tika pieņemtas un godīgii uzskaitītas. Dati par SMS balsošanu ir patiesi un nav pakļauti nekādai ārējai ietekmei.

 

Tagad šie 20 pāri ir nonākuši vienādā “nulles” pozīcijā. Žūrija atklātā balsošanā izvēlēsies piecus pārus - uzvarētājus. Pārējie 15 pāri iegūs sesto vietu.

 

Šī gada konkursa žūrijas sastāvs: Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Helēna Soldatjonoka, Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valija Jurkāne, laikraksta “Сейчас” direktore Inna Plavoka, tūrisma aģentūras Dinaburg Tour direktore Marina Misļina, kluba TAMIDEJA vadītāja Gaļina Bobiļeva; Daugavpils teātra aktrise Vera Hramņikova; TV DAUTKOM producente Olga Repina.

 

Žūrijas sēde, kurā tiks noteikti uzvarētāji, tiks translēta ceturtdien, 30. aprīlī onlaine režīmā portālā www.grani.lv. Sākums plkst. 20.00.

 

Ceturtdien, 7. maijā, visi konkursa dalībnieki iek gaidīti uz Katūna balli. Balle notiks Vienības nama koncertzālē, sākums plkst. 18.00. Liels lūgums dalībniekiem un sponsoriem – ierasties mazliet ātrāk: reģistrācija sāksies no plkst. 17.30. Ballē būs koncerts, ziedu ceremoniju, diskotēka, cienāšanās pie zviedru galda un gaisa balonu palaišana. Uz šo pasākumu tiks aicināti visi konkursa dalībnieki, kas saņems piemiņas dāvanas no konkursa organizatoriem, bet uzvarētāji saņems ievērojamas balvas. Ja dalībnieki uz balli ieradīsies ar katūna aksesuāru, tad viņiem būs iespēja piedalīties īpašā konkursā.

 

Šī gada jaunums: Katūna balle turpināsies naktsklubā Queen Club. Konkursa dalībniekiem ieeja bez maksas, bet viņu draugiem un ģimenes locekļiem ieejas biļetes būs pieejams par par maksu – tikai 3.50 eiro. Klubā visus gaida īpaša “Gada kāzām” veltīta programma, kas ilgs līdz 8. maija plkst. 05.00.


Tiksimies ballē!

0
Autors:Grani.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Vakar, 16:34 Daugavpilī viesojās Aizsardzības ministrs Artis Pabriks
Vakar, 16:25 DU attīstīsies kā robotikas apmācības un pakalpojumu centrs
Vakar, 15:36 Satiec savu meistaru 155 vietās visā Latvijā!
Vakar, 13:49 Darba piedāvājumi Daugavpilī (2019. gada 25. martā)
Vakar, 12:18 Daugavpilī ugunsdzēsēji glābēji devās uz 78 izsaukumiem
Vakar, 09:12 Mūsu izlasi no zaudējuma Polijā neglābj cienījams sniegums
Vakar, 09:00 Aizdomās par dubultslepkavību Talsu novadā aizturēti divi vīrieši
Vakar, 08:23 25.marts – Komunistiskā genocīda upuru piemiņas diena
Vakar, 08:18 LTV: Pretvēža preparāta "Rigvir" pārbaude uzrāda neatbilstību solītajam
Vakar, 08:02 Drīz sāksies pilsētas čempionāts basketbolā
24. martā, 11:01 Mirušais regbists Dāvis Pērkons tika atrasts aizaugušā, biezā mežā ar daudziem kritušiem kokiem
23. martā, 11:43 Jaunā raidījuma «Top-5» atkārtojums kanālā DAUTKOM TV
22. martā, 16:51 Ģimenes diena muzejā
22. martā, 14:58 Izmaiņas veselības aprūpes finansēšanas sistēmā varētu īstenot no nākamā gada
22. martā, 14:35 Vēl aizvien nav skaidra Daugavpils lidostas nākotne (VIDEO)

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņasFest

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti