"Gada kāzas": noskaidroti 20 uzvarētāju pāri 0

Trešdiena, 29 apr 2015, 20:00 Versija drukāšanai

"Gada kāzas": noskaidroti 20 uzvarētāju pāri
Otrdien, 28. aprīlī, restorānā VĒSMA notika trešā, noslēdzošā balsu skaitīšana, pēc kuras kļuva zināmi pāru -uzvarētāju vārdi, kuri iekļuva konkursa “Gada kāzas 2014” finālā. Atgādināsim: balsošana beidzās svētdien, 26. aprīlī, plkst. 24.00. Uzvarētāji tika noteikti summējot saņemtās balsis – SMS, sociālie tīkli, VĒSMA.


Vēršam uzmanību: sakarā ar augsto balsošanas aktivitāti pēdējās balsošanas stundās serveri, kas apstrādā SMS lietotāju balsis, bija pārslogoti, kā rezultātā dažiem varēja rasties iespaids, ka balsošana netika apstādināta tieši pusnaktī, jo piegādes apstiprinājuma īsziņas tika saņemtas vēl arī pēc pusnakts.

 

Ņemot vērā šo tehnisko kļūdu, pēc 27. un 28 aprīlī veiktās revīzijas, organizatori koriģēja dažu pāru rezultātus. Mēs garantējam, ka visas laicīgi iesūtītās SMS tika pieņemtas un godīgii uzskaitītas. Dati par SMS balsošanu ir patiesi un nav pakļauti nekādai ārējai ietekmei.

 

Tagad šie 20 pāri ir nonākuši vienādā “nulles” pozīcijā. Žūrija atklātā balsošanā izvēlēsies piecus pārus - uzvarētājus. Pārējie 15 pāri iegūs sesto vietu.

 

Šī gada konkursa žūrijas sastāvs: Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Helēna Soldatjonoka, Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valija Jurkāne, laikraksta “Сейчас” direktore Inna Plavoka, tūrisma aģentūras Dinaburg Tour direktore Marina Misļina, kluba TAMIDEJA vadītāja Gaļina Bobiļeva; Daugavpils teātra aktrise Vera Hramņikova; TV DAUTKOM producente Olga Repina.

 

Žūrijas sēde, kurā tiks noteikti uzvarētāji, tiks translēta ceturtdien, 30. aprīlī onlaine režīmā portālā www.grani.lv. Sākums plkst. 20.00.

 

Ceturtdien, 7. maijā, visi konkursa dalībnieki iek gaidīti uz Katūna balli. Balle notiks Vienības nama koncertzālē, sākums plkst. 18.00. Liels lūgums dalībniekiem un sponsoriem – ierasties mazliet ātrāk: reģistrācija sāksies no plkst. 17.30. Ballē būs koncerts, ziedu ceremoniju, diskotēka, cienāšanās pie zviedru galda un gaisa balonu palaišana. Uz šo pasākumu tiks aicināti visi konkursa dalībnieki, kas saņems piemiņas dāvanas no konkursa organizatoriem, bet uzvarētāji saņems ievērojamas balvas. Ja dalībnieki uz balli ieradīsies ar katūna aksesuāru, tad viņiem būs iespēja piedalīties īpašā konkursā.

 

Šī gada jaunums: Katūna balle turpināsies naktsklubā Queen Club. Konkursa dalībniekiem ieeja bez maksas, bet viņu draugiem un ģimenes locekļiem ieejas biļetes būs pieejams par par maksu – tikai 3.50 eiro. Klubā visus gaida īpaša “Gada kāzām” veltīta programma, kas ilgs līdz 8. maija plkst. 05.00.


Tiksimies ballē!

0
Autors:Grani.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

21. jūnijā, 12:57 Nodibinājums "Rūpes" pabeidza latviešu valodas apmācības Latgales reģiona NVO
6. jūnijā, 15:46 Inženieru arsenālā – ne tikai retro tehnika, bet arī modernie skaistuļi!
30. maijā, 13:45 Erasmus+: unikāla iespēja Latgales Industriālā tehnikuma izglītojamajiem un darbiniekiem
20. maijā, 09:29 Zemākā un augstākā maksa par 1 kv. m apkuri Daugavpilī atšķiras 14 reizes
15. maijā, 09:31 Radošās rakstīšanas dienas nometne 7. - 9. klašu skolēniem Daugavpilī
8. maijā, 14:53 Klimata un enerģētikas ministrijas vadību nosver uz šķeldas svariem Daugavpilī
29. aprīlī, 12:54 Tiek noslēgta apkures sezona
25. aprīlī, 09:55 Sabiedriskā transporta mēnešbiļetes Daugavpilī: vai tas ir izdevīgi?
22. aprīlī, 09:16 No 1. jūlija tekstilizstrādājumiem tiks piemērots jauns nodoklis. Kas notiks ar apģērbu cenām?
17. aprīlī, 17:58 Ar darbnīcām #DrošaLatvija viesojas reģionos, lai veicinātu noturību pret manipulācijām informatīvajā telpā
16. aprīlī, 14:24 “INŽENIERU ARSENĀLA” PIRMĀ GADADIENA - "1 GADS KĀ 1 DIENA"
3. aprīlī, 13:43 Nākamo apkures sezonu Daugavpils uzsāks ar zemāku tarifu
27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti