"Gada kāzas": noskaidroti 20 uzvarētāju pāri 0

Trešdiena, 29 apr 2015, 20:00 Versija drukāšanai

"Gada kāzas": noskaidroti 20 uzvarētāju pāri
Otrdien, 28. aprīlī, restorānā VĒSMA notika trešā, noslēdzošā balsu skaitīšana, pēc kuras kļuva zināmi pāru -uzvarētāju vārdi, kuri iekļuva konkursa “Gada kāzas 2014” finālā. Atgādināsim: balsošana beidzās svētdien, 26. aprīlī, plkst. 24.00. Uzvarētāji tika noteikti summējot saņemtās balsis – SMS, sociālie tīkli, VĒSMA.


Vēršam uzmanību: sakarā ar augsto balsošanas aktivitāti pēdējās balsošanas stundās serveri, kas apstrādā SMS lietotāju balsis, bija pārslogoti, kā rezultātā dažiem varēja rasties iespaids, ka balsošana netika apstādināta tieši pusnaktī, jo piegādes apstiprinājuma īsziņas tika saņemtas vēl arī pēc pusnakts.

 

Ņemot vērā šo tehnisko kļūdu, pēc 27. un 28 aprīlī veiktās revīzijas, organizatori koriģēja dažu pāru rezultātus. Mēs garantējam, ka visas laicīgi iesūtītās SMS tika pieņemtas un godīgii uzskaitītas. Dati par SMS balsošanu ir patiesi un nav pakļauti nekādai ārējai ietekmei.

 

Tagad šie 20 pāri ir nonākuši vienādā “nulles” pozīcijā. Žūrija atklātā balsošanā izvēlēsies piecus pārus - uzvarētājus. Pārējie 15 pāri iegūs sesto vietu.

 

Šī gada konkursa žūrijas sastāvs: Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis, Daugavpils novada domes priekšsēdētāja Janīna Jalinska, Daugavpils Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Helēna Soldatjonoka, Daugavpils novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Valija Jurkāne, laikraksta “Сейчас” direktore Inna Plavoka, tūrisma aģentūras Dinaburg Tour direktore Marina Misļina, kluba TAMIDEJA vadītāja Gaļina Bobiļeva; Daugavpils teātra aktrise Vera Hramņikova; TV DAUTKOM producente Olga Repina.

 

Žūrijas sēde, kurā tiks noteikti uzvarētāji, tiks translēta ceturtdien, 30. aprīlī onlaine režīmā portālā www.grani.lv. Sākums plkst. 20.00.

 

Ceturtdien, 7. maijā, visi konkursa dalībnieki iek gaidīti uz Katūna balli. Balle notiks Vienības nama koncertzālē, sākums plkst. 18.00. Liels lūgums dalībniekiem un sponsoriem – ierasties mazliet ātrāk: reģistrācija sāksies no plkst. 17.30. Ballē būs koncerts, ziedu ceremoniju, diskotēka, cienāšanās pie zviedru galda un gaisa balonu palaišana. Uz šo pasākumu tiks aicināti visi konkursa dalībnieki, kas saņems piemiņas dāvanas no konkursa organizatoriem, bet uzvarētāji saņems ievērojamas balvas. Ja dalībnieki uz balli ieradīsies ar katūna aksesuāru, tad viņiem būs iespēja piedalīties īpašā konkursā.

 

Šī gada jaunums: Katūna balle turpināsies naktsklubā Queen Club. Konkursa dalībniekiem ieeja bez maksas, bet viņu draugiem un ģimenes locekļiem ieejas biļetes būs pieejams par par maksu – tikai 3.50 eiro. Klubā visus gaida īpaša “Gada kāzām” veltīta programma, kas ilgs līdz 8. maija plkst. 05.00.


Tiksimies ballē!

0
Autors:Grani.lv
Foto:Stock.XCHNG

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Vakar, 10:41 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (VIDEO)
25. maijā, 17:00 Baltkrievu kultūras centrs iegrieza visus jubilejas riņķu dejā
24. maijā, 16:55 «Top Latgale»: aktuālākās nedēļas ziņas (ANONSS)
24. maijā, 16:05 Eiropas Parlamenta vēlēsānas jau sestdien (VIDEO)
20. maijā, 10:58 Šmakovkas muzejs aicina uz 3. dzimšanas dienu
17. maijā, 21:00 Vasaras sezonā Daugavpils cietoksnī darbosies “Krāmu tirdziņš” (VIDEO)
17. maijā, 16:20 «Latgales partija» noslēdz sadarbības līgumu ar «Attīstībai/Par!» (VIDEO)
17. maijā, 16:15 Slimnīcu tīkla reforma (VIDEO)
16. maijā, 11:35 Sarkanais krusts īsteno projektu ģimenēm (VIDEO)
16. maijā, 11:30 VARAM ministrs Juris Pūce apmeklē Daugavpili (VIDEO)
15. maijā, 13:00 Daugavpilī svin 71. Izraēlas neatkarības gadadienu (VIDEO)
15. maijā, 12:35 Uzņēmēju dienas Latgalē (VIDEO)
14. maijā, 08:38 Baltkrievu kultūras centrs aicina uz savu jubilejas koncertu
13. maijā, 14:06 Par katru sadedzināto atkritumu konteineru tiek uzsākta krimināllieta
9. maijā, 21:00 Trauksmes sirēnu pārbaude (VIDEO)

 

Reklāma

 
-Dautkom ziņas
Projekti

Projekti

Projekti

Projekti