Nedēļas apskats: ziņo Valsts Policija un VUGD (VIDEO) 0

Piektdiena, 01 feb 2019, 13:55 Versija drukāšanai

 

Laika posmā no 2019. gada 24. līdz 31. janvārim VP Daugavpils iecirknī reģistrēti: 16 protokoli par atrašanos alkohola reibumā sabiedriskā vietā, 7 protokoli par sīkā huligānisma gadījumiem, kā arī saņemti 25 izsaukumi uz ģimenes vai sadzīves rakstura konfliktu gadījumiem. Par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā sodīti 2 cilvēki. Reģistrēts 41 ceļu satiksmes negadījums bez cietušajiem, 1 – ar cietušo.

 

29.janvārī Daugavpilī tika uzieta nelikumīgas degvielas uzpildes vieta, kā rezultātā izņemta nelikumīga degviela, kā arī aizdomās par nozieguma izdarīšanu aizturēts jauns vīrietis.

 

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas, veicot izmeklēšanu agrāk uzsākta kriminālprocesa ietvaros, noskaidroja, ka kādā konkrētā vietā Daugavpilī iespējams notiek ar akcīzes nodokli apliekamo preču nelikumīgā aprite. Informācijas pārbaudei tika veikti izmeklēšanas un operatīvie pasākumi, tostarp arī kratīšana, kā rezultātā policisti konstatēja nelikumīgi ierīkoto degvielas uzpildes vietu. Kratīšanas rezultātā tika izņemti 2 100 litri nelikumīgas degvielas, šļūtenes, skaitītāji, uzpildes pistole. Turpat notikuma vietā, automašīnas uzpildes brīdī, aizturēts 1997.gadā dzimis vīrietis, kurš jau agrāk nonācis policijas redzeslokā par ekonomiska rakstura noziegumiem.

 

Izmeklēšana turpinās. Par minēto noziegumu likumā paredzētais sods ir - brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

 

Savukārt VUGD Latgales reģiona brigādes Daugavpils trīs daļas laika posmā no šī gada 21.janvāra līdz 27.janvārim saņēma kopumā 9 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, divus uz glābšanas darbiem, bet vēl trīs bija maldinājumi.

 

21. janvārī tika saņemts izsaukums uz Daugavpils novada Kalupes pagastu, kur dega vienstāvu koka dzīvojamā māja 40 m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās bija evakuējušies divi cilvēki. Ugunsgrēks tika veiksmīgi likvidēts.

 

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība Daugavpilī bija nepieciešama arī pirmdien Smilšu ielā, kur daudzdzīvokļu mājas pirmā stāva palīgtelpā dega atkritumi 3m2 platībā, kā arī Viestura ielā, kur sestdien virtuvē uz plīts bija piededzis ēdiens 0.3m2 platībā.

0
Autors:Evika Muizniece

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti