Aizvadīts Valsts policijas simtgades svinīgais pasākums Latgales reģionā 0

Svētdiena, 09 dec 2018, 13:14 Versija drukāšanai

Aizvadīts Valsts policijas simtgades svinīgais pasākums Latgales reģionā

1918. gada 18. novembrī tika proklamēta Latvijas Republika, un tieši 18 dienas vēlāk tika izveidota arī Valsts policija, kas šogad kopā ar Latvijas valsti svin savus simtgades svētkus. Svinīgajā pasākumā Latgales reģiona policijas darbiniekiem tika pieminēti pagātnes notikumi un valsts policijas attīstības ceļš līdz mūsdienām, izvērtējot gadu gaitā paveikto darbu.


VP priekšnieka vietniece, galvenās administratīvās pārvaldes priekšniece Renāte Fila-Roķe īpaši uzsvēra Latgales reģiona VP darbinieku nopelnus, jo, atrodoties pierobežā, policijas darbinieki ikdienā saskaras ar daudz lielākiem izaicinājumiem. Uzsverot arī to, ka laiks mainās, un mēs dzīvojam pavisam citādākā pasaulē, kāda tā bija kaut vai divdesmit gadus iepriekš, Valsts policijas darbinieki intervijās uzsvēra, ka šobrīd mainoties arī noziegumu rakstus – arvien pieaug ekonomisko un kibernoziegumu skaits, uz ko Valsts policijai jāmācās ātri reaģēt, pārvaldot arī darbu ar informāciju tehnoloģijām, tomēr neatņemama policijas darba sastāvdaļa ir komunikācija ar sabiedrību, kas veicina veiksmīgu kārtības un likumības nodrošināšanu ikdienā.

 

Svinīgā pasākuma laikā, kā ik gadu, tika pasniegtas arī speciālās Valsts policijas balvas izcilākajiem reģiona darbiniekiem. Kategorijā “Misija sabiedrībai” ik gadu tiek pasniegta vien viena balva, un šogad to saņēmis VP Latgales reģiona Ludzas iecirkņa Kriminālpolicijas priekšnieks Deniss Žulins par savu aktīvo darbu policijas rindās, kā arī par brīvā laika veltīšanu jaunās paaudzes trenēšanā un tās fiziskās veselības nodrošināšanā, kas uzskata šī brīža policijas materiāltehnisko nodrošinājumu un apstākļus par labu pamatu kvalitatīvam darbam.

 

Pasākuma laikā tika citētas arī rindas no pirmās Latvijas laikā izdotā laikraksta “Policijas Vēstnesis”, kur bija minēts, ka policijas darbinieki nekādā gadījumā nedrīkst pakļauties politiskām kaislībām, pildot savus dienesta pienākumus – šī brīža valsts politiskās situācijas kontekstā tika uzsvērts, ka šie vārdi savu aktualitāti nav zaudējuši vēl šodien.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti