Pirmo reizi Latvijā un Daugavpilī - Sociālo Inovāciju Hakatons 0

Otrdiena, 09 okt 2018, 08:40 Versija drukāšanai

Pirmo reizi Latvijā un Daugavpilī - Sociālo Inovāciju Hakatons
Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija sadarbībā ar Daugavpils jauniešu biedrību “D-Juno” un Vācijas Ārlietu ministrijas atbalstu ielūdz uz vēl nebijušu pasākumu – Sociālo Inovāciju Hakatonu.


Tas būs 48 h garš ideju maratons, kurā profesionālu mentoru - ekspertu pavadībā būs iespēja radīt jaunus, dzīvotspējīgus, uz modernajām tehnoloģijām balstītus sociālā biznesa modeļus, ko pasākuma noslēgumā vērtēs investori – Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla pārstāvji. Hakatons notiks no 26. līdz 28. oktobrim Daugavpilī, viesnīcā “Latgola”. Lai veicinātu sabiedrības saliedētību, hakatons norisināsies trīs valodās – latviešu, angļu un krievu.


Ja kāds pie sevis vai kopā ar domubiedriem lolo kādu sociālās inovācijas ideju, taču nav tai vēl radis gatavu biznesa koncepciju un komandu, vai arī, ja kādam nav ideju, taču ir prasmes IT, moderno tehnoloģiju, mārketinga un grafiskā dizaina jomā un interese tās pielietot biznesā ar mērķi padarīt labāku pasauli, tad Sociālo Inovāciju Hakatons būs īstā vieta, lai savus sapņus un ieceres beidzot pārvērstu realitātē.

 

Hakatonā aicinātas pulcēties individuālas personas vai domubiedru grupas līdz 6 cilvēkiem no visas Latvijas - ikviens sociālo inovāciju jomā domājošais, uzņēmumu pārstāvji, jaunie uzņēmēji, programmētāji, 3D mākslinieki, grafiskie dizaineri, biznesa un finanšu speciālisti, studenti vai vienkārši entuziasma pilni ideju ģeneratori.

 

Piektdienas, 26. oktobra, vakarā katrs dalībnieks vai domubiedru grupa, kam ir sava sociālās inovācijas ideja, prezentēs to pārējiem hakatona dalībniekiem. Pēc tam dalībnieki savstarpēji izvēlēsies, pie kuras idejas attīstīšanas strādāt turpmākās 48 stundas un veidos komandas. Sestdien, 27. oktobrī, komandas strādās ar pieredzējušajiem biznesa un tehnoloģiju mentoriem, kuri palīdzēs labāk izprast savu biznesa modeli un izvēlēties piemērotākus tehnoloģiskos risinājumus. Svētdien, 28.oktobrī, komandas prezentēs savus gatavos projektus žūrijai – Latvijas Biznesa Eņģeļu Tīkla pārstāvjiem un citiem uzņēmējdarbības ekspertiem, kuri pasākuma noslēgumā noteiks trīs labākās biznesa idejas.

 

Hakatona galvenā balva - profesionālas biznesa konsultācijas pie Vadības konsultāciju uzņēmuma CIVITTA 1000 EUR vērtībā, ko nodrošina British Council pārstāvniecība Latvijā. Otrās vietas ieguvēji balvā saņems ieejas biļetes “Digital Freedom Festival 2018”, savukārt trešās vietas ieguvēji tiks pie “Sociālās uzņēmējdarbības foruma 2019” ieejas biļetēm. Ieguvēji būs visi hakatona dalībnieki - pat ja komanda neiekļūst laureātu vidū, vai kāda dalībnieka ideja netiek attīstīta tālāk, hakatons ikvienam dalībniekam sniedz vērtīgas zināšanas un prasmes biznesa modelēšanā, jaunas idejas, kontaktus, potenciālos savas uzņēmējdarbības partnerus un kolēģus, kā arī lielisku iespēju prezentēt savu biznesa ideju investoriem.

 

Dalība Sociālo Inovāciju Hakatonā ir bez maksas, taču vietas un šī lieliskā iespēja ir tikai 40 dalībniekiem. Lai kļūtu par hakatona dalībnieku, ir jāpasteidzas būt pirmajos 40, kuri līdz 14.oktobrim aizpilda pieteikuma anketu.

 

Pirmo reizi Latvijā un Daugavpilī - Sociālo Inovāciju Hakatons


Plašāka informācija, hakatona programma, iepazīšanās ar mentoriem un links uz pieteikšanās anketu.

 

Sociālo Inovāciju Hakatons notiek ar Vācijas Ārlietu ministrijas, British Council pārstāvniecības Latvijā, Daugavpils pilsētas domes, SEB bankas, Vadības konsultāciju uzņēmuma CIVITTA, Latvijas Biznesu Eņģeļu Tīkla, Magnetic Latvia, Digital Freedom Festival, Latvijas Startup asociācijas “Startin.lv”, New Door Riga, viesnīcas “Park Hotel Latgola”, Zebra Print un kafejnīcas LUNA atbalstu.

0
Autors:preses - relīze
Foto:Publicitātes foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija
16. februārī, 16:51 SKINPRO centrs - pārkāpj robežas, laipni lūdzam mūsu jaunajā filiālē!
2. februārī, 13:49 Pledi ne tikai mūs sasilda, bet arī rotā māju
1. februārī, 10:40 Labākās dāvanu idejas sievietēm - ideāli piemērotas jebkuriem svētkiem
30. janvārī, 21:41 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
27. janvārī, 18:43 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 8)
26. janvārī, 13:47 Kā trauksmes signālus par psihisko veselību atpazīt ikdienā
31. decembrī, 22:30 Vecgada Top Latgale raidījums Vienības laukumā
31. decembrī, 13:19 2022. gada apskats
30. decembrī, 19:33 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 7)
22. decembrī, 16:18 Kā nezaudēt naudu tirgojot kriptovalūtas
22. decembrī, 13:31 Kāpēc putekļu sūcēji var kļūt neciešami skaļi
13. decembrī, 11:32 “Maxima Latvija” kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2023 pirmo oficiālo partneri Latvijā
28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti