Daugavpilī notiks bezmaksas pasākums par sociālo uzņēmējdarbību 0

Pirmdiena, 06 aug 2018, 10:51 Versija drukāšanai

Daugavpilī notiks bezmaksas pasākums par sociālo uzņēmējdarbību

17. augustā no 16.00 līdz 18.30 Daugavpils cietoksnī, mākslas galerijā “Baltais zirgs” notiks bezmaksas pasākums “Atbalsta iespējas sociālajiem uzņēmējiem”, kura laikā sociālās uzņēmējdarbības eksperti un praktiķi pastāstīs par sociālās uzņēmējdarbības attīstības iespējām, kā arī tiks paziņots labdarības veikala “Otrā iespēja” ideju konkursa uzvarētājs.


Sociālā uzņēmējdarbība ir bizness ar mērķi risināt kādu sociālu problēmu, radot preces un pakalpojumus ar augstu sociālo pievienoto vērtību. Lai gan sociālā uzņēmējdarbība Latvijā un arī Latgalē vēl joprojām ir jauna tēma, tomēr kopumā jau vairāk kā 150 dažādi uzņēmumi un organizācijas ir izvēlējušās īstenot šo darbības veidu, lai radītu pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā. Kā veiksmīgus piemērus sociālajai uzņēmējdarbības Latgalē var minēt gan Daugavpils labdarības veikalu “Otrā iespēja”, gan Rēzeknes novada uzņēmumu “Puordare”, gan citus.

 

Pasākuma laikā par sociālo uzņēmējdarbību un tai pieejamajiem atbalsta instrumentiem stāstīs Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas komanda. Savukārt biedrības ‘’Sociālās inovācijas centrs” pārstāve Anita Stirāne dalībniekus iepazīstinās ar nesen klajā nākušo tiešsaistes rokasgrāmatu sociālās uzņēmējdarbības uzsācējiem. Rokasgrāmatā praktiski un saistoši izklāstītas sociālajiem uzņēmumiem aktuālas tēmas - biznesa plāna izstrāde, finansējuma piesaiste, mārketings un komunikācija.

 

Pasākumā labdarības veikals “Otrā iespēja” arī paziņos sociālās uzņēmējdarbības ideju konkursa uzvarētāju, kurš iegūs 500 EUR mini-granta atbalstu idejas realizēšanai. Idejas konkursam vēl iespējams iesūtīt līdz 10. augustam uz e-pastu kulturas_klubs@inbox.lv, ideja var būt teksta, foto vai prezentācijas veidā, ar īsu un konkrētu pamatojumu kādam mērķim ir paredzēts izmantot mini-grantu. Plašāka informācija par konkursu pieejama labdarības veikalā “Otrā iespēja”, veikala sociālajā tīklā https://www.facebook.com/otraiespeja/ vai zvanot 28234883 (Oļesja).

 

Pasākumu organizē sociālās uzņēmējdarbības vēstniece, labdarības veikala “Otrā iespēja” vadītāja Oļesja Soboļevska sadarbībā ar Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un Britu Padomi Latvijā.

 

Daugavpilī notiks bezmaksas pasākums par sociālo uzņēmējdarbību


0
Autors:preses - relīze
Foto:Pixabay

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu
21. decembrī, 12:36 Ar 21. decembri Daugavpils dome atceļ iedzīvotāju pieņemšanu klātienē

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti