Daugavpils teātrī viesosies Lietuvas Krievu drāmas teātris 1

Otrdiena, 07 apr 2015, 14:11 Versija drukāšanai

Daugavpils teātrī viesosies Lietuvas Krievu drāmas teātris
Daugavpils teātrī 29. aprīlī viesosies Lietuvas Krievu drāmas teātris ar amerikāņu dramaturga Nila Saimona jautro komēdiju „Pēdējais kvēlais mīlnieks”.


47 gadus vecajam zivju restorāna īpašniekam Bārnijam, kuram ir īsta paraugģimene, pēkšņi ienāk prātā, ka viņš dzīvo pārāk garlaicīgu dzīvi, gadi iet uz priekšu, bet viņa dzīvē nenotiek nekas ievērības cienīgs. Viņš nolemj atgūt nokavēto un dodas uz randiņiem ar trīs dažādām sievietēm.

 

Bārnija Kešmena lomā iejuties aktieris Sergejs Zinovjevs. „Mana personāža iekšējā pasaule ir ļoti sarežģīta – viņš ir pretrunu pilns, kompleksu nomākts. Un trīs dažādas sievietes palīdz viņam šos kompleksus pārvarēt. It kā kaut kas izdodas, bet galu galā nav vēlamā rezultāta. No malas tas izskatās smieklīgi, bet, ja iedziļinās, tās var nosaukt par mazām traģēdijām. Visiem,” – saka aktieris.

 

Trīs sievietes ar kardināli pretējiem raksturiem atveido aktrise Jeļena Bogdanoviča – Golubeva. „Vissarežģītāk ir spēlēt Eleinu – sarkastisku, cinisku sievieti. Tas ir cilvēks, kas atrodas uz dzīvības un nāves robežas. Viņa cenšas pēdējo pusgadu nodzīvot spilgti – tā, kā nevarēja atļauties visu savu dzīvi. Viņas raksturs, cietsirdība, cinisms, sarkasms – šīs īpašības man nebija viegli sevī iemiesot, lai gan arī es viņai piešķiru savas iezīmes... Šajā komēdijā viss ir neviennozīmīgs, nekas nav tikai balts un melns. Man šķiet, ka tajā ir daudz traģiskuma,” – tā aktrise un izrādes otrā režisore.

 

„Kad es izlasīju lugu, man radās asociācija ar Čehovu, viņa tēmu par nobriedušajiem cilvēkiem, kuri jūt nepieciešamību mainīt savas dzīves ritējumu, bet vai nu nezina kā, vai izvēlas tam nepiemērotus līdzekļus, un galu galā pārvērš savu dzīvi traģēdijā,” – saka režisore Olga Lapina. Cilvēkiem, kurus viegli aizkustināt, kuri mīl, ir godīgi, tic ģimenei un tradīcijām, ir grūti izdzīvot šajā pasaulē, kurai viņi kļūst par vecu. Var bezgalīgi ironizēt un smieties par viņiem, bet, ja aizdomājas: kas pēc viņiem paliks? Neviens... Tāpēc Bārnijs ir pēdējais. Pēdējais kvēlais mīlnieks.”

 

Nils Saimons – viens no populārākajiem amerikāņu dramaturgiem, Pulicera balvas laureāts. Viņa lugas ar panākumiem iestudētas Brodvejā un teātros visā pasaulē.

 

Izrāde „Pēdējais kvēlais mīlnieks” Daugavpils teātrī būs skatāma 29. aprīlī plkst. 18.30. Biļetes nopērkamas Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv.

-1
Autors:Daugavpils teātris

Komentāri (1)

Citas ziņas

 

26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
тьфу 7 aprīlī 2015 14:59

И эти без америкосов шагу ступить не могут! Не, не пойду.

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti