Atbalstītājus uzrunāja ideja iepriecināt reģionu iedzīvotājus! 0

Trešdiena, 23 maijā 2018, 14:30 Versija drukāšanai

Atbalstītājus uzrunāja ideja iepriecināt reģionu iedzīvotājus!
Partneru atbalstīta, pēc 10 gadu pārtraukuma, Latvijas vīriešu volejbola izlase atgriežas prestižajās Eiropas Sudraba līgas sacensībās ar ambiciozajiem mērķiem! Šopavasar par tās lieldraugu kļuvis veikalu tīkls “top!”, kas palīdz volejbolistiem ne vien Eiropas līgā, bet arī Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā.


«Esam lielākais Latvijas 20 uzņēmējiem piederošais vietējais veikalu tīkls, kas ļoti labi zina, ko nozīmē darbs komandā un tieši tāpēc atbalstām volejbolu, kur katram spēlētājam ir sava noteikta vieta laukumā, lai sasniegtu kopēji izvirzītus mērķus un svinētu mazās un lielās uzvaras! Ņemot vērā, ka esam galvenokārt reģionāls veikalu tīkls, mums ir svarīgi atbalstīt vietējos iedzīvotājus un mums ir patiess prieks, ka Latvijas volejbola federācija nolēma pirmās divas mājas spēles organizēt tieši Daugavpilī, kur vēl pērn durvis vērām pieciem jauniem veikaliem. Šī ir arī lieliska iespēja izcelt spēlētājus, kas nāk no dažādām Latvijas pilsētām, kas ir kā spilgts piemērs, ka ar gribas spēku ir iespējams sasniegt tik daudz un ar lepnumu pārstāvēt mūsu valsti – Latviju!» veikalu tīkla “top!” mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze Priedīte stāsta, kā vīriešu volejbola valstsvienība un uzņēmums atraduši kopīgu valodu.

 

Jāpiebilst, ka “top!” jau ir izveidojusies laba sadarbība ar Latvijas Volejbola federāciju jauniešu atbalstīšanā, rīkojot “top! kauss” izcīņu vispārizglītojošo skolu komandām, kas ir vienas no populārākajām skolēnu sacensībām Latvijā.

 

Kopumā Eiropas Sudraba līgas grupā Latvija aizvadīs vēl piecas spēles, un labākā komanda pievienosies Maķedonijai, kas jau nodrošinājusi vietu finālčetriniekā kā labāko četru komandu turnīra rīkotāja. Zem sarkanbaltsarkanā karoga pulcēti labākie Latvijas volejbolisti, tādēļ Eiropas Sudraba līgas un Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra ietvaros līdzjutējiem būs iespēja baudīt augsta līmeņa volejbolu Daugavpilī, Jelgavā, Rīgā, kā arī attālināti vērot LTV7.

 

Veikalu tīkls “top!” ir lielākais Latvijas uzņēmējiem piederošais veikalu tīkls, kā arī trešais lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls Latvijā. Ar preču zīmi “top!” Latvijā šobrīd darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 149 “top!” un 123 “mini top!”, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem: SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Kopumā tiek nodrošināts vairāk nekā 4000 darbavietu, atbalstot vietējos ražotājus un piegādātājus visā Latvijā.

0
Autors:Ilze Priedīte
Foto:preses foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti