Latvijas volejbola izlases spēlētājs sajūsmināts par spēlēšanu Daugavpilī 0

Otrdiena, 22 maijā 2018, 14:03 Versija drukāšanai

Latvijas volejbola izlases spēlētājs sajūsmināts par spēlēšanu Daugavpilī
Latvijas izlase volejbolā nākamās divas Eiropas Sudraba līgas spēles aizvadīs savā laukumā – Daugavpilī. Jau otrdienas rītā valstsvienība dosies uz Daugavpili, kur trešdien uzņems Maķedoniju un sestdien – Kosovu, un par to savu prieku neslēpa valstsvienības spēlētājs Aleksandrs Kudrjašovs.


Pēc sekmīgās atgriešanās Eiropas līgā Klāgenfurtē ar uzvaru četros setos pār mājiniekiem austriešiem Latvijas volejbola izlase nākamās divas spēles aizvadīs vienā no tradicionālajiem valsts volejbola centriem Daugavpilī. Arī šajā izlasē ir trīs īsti daugavpilieši Deniss Petrovs, Aleksandrs Kudrjašovs un Andis Cimoška, kā arī subatietis Toms Švans, kuru daugavpilieši labprāt redz kā savējo. Maķedonieši kā finālčetrinieka rīkotāji jau nodrošinājuši vietu četru labāko komandu vidū. Tāpēc Latvijas izlasei, domājot par finālčetrinieku, jāapsteidz pārējās izlases grupā, taču par sliktu nenāks arī uzvara trešdien pār Maķedoniju, vismaz pārliecībai par saviem spēkiem.

 

"Spriežot pēc rezultāta, komandai spēle izdevās," uz aizvadīto spēli atskatās viens no daugavpiliešiem Aleksandrs Kudrjašovs. "Kā teicu jau intervijā Austrijā, abas komandas nebija gatavas pat par 80 procentiem. Tomēr tas nenozīmē, ka austrieši bija vājāk sagatavoti. Viņiem bija pat divas pārbaudes spēles. Mēs labi izpildījām trenera Avo Kēla norādījumus – ne par 100 procentiem, bet tuvu tam, un piespiedām austriešus kļūdīties. Pats biju ļoti uztraucies. Bija grūti koncentrēties pirms spēles. Varēju nospēlēt labāk, bet pirmajai spēlei ar lielu ažiotāžu, uztraukumu un spiedienu, kas bija, ir labi. Pirmās spēles notikumi jāpaņem līdzi motivācijai nākamajiem treniņiem un spēlēm, lai palielinātu apgriezienus."

 

Pagaidām Latvijas spēlētāju ieskats pretinieku varēšanā ir virspusējs, taču Kudrjašovs atzina, ka dažus no Maķedonijas spēlētājiem ir redzējis.

 

"Komanda ir jauna, un tai, cik var spriest no pieteikuma, ir mainījies arī galvenais treneris. Maķedonija jau ir "Final Four", un varbūt tā šīs spēles nevērtēs pārāk augstu. Jābūt gataviem pašiem. Tad varam vinnēt abas spēles. Par Kosovu nezinām neko, bet nedrīkst nenovērtēt nevienu pretinieku. Katra spēle mums ir svarīga. Katra spēle ir jauns izaicinājums, ar katru spēli iepazīstam sevi vairāk. Ļoti patīk, ka spēlēsim Daugavpilī un ka esmu komandā," ar nepacietību trešdienu gaida Portugālē sezonu aizvadījušais Kudrjašovs. "Kad uzzināju, ka spēlēsim Daugavpilī, ļoti gribēju iziet laukumā savās mājās. Tas būs lieliski – spēle ģimenes un fanu priekšā. It īpaši priecājos, ka to redzēs mans lielākais atbalstītājs tēvs. Domāju, ka šeit ažiotāža un spriedze būs vēl lielāka, jo no mums jau gaidīs rezultātu – uzvaras, sākot ar daugavpiliešiem – Petrovu, mani un pārējiem izlases spēlētājiem. Tas, ka spēles notiks Daugavpilī, ir vienkārši forši!"

 

Spēli ar Maķedoniju trešdien Latvijas vilki sāks pulksten 19:30, bet mačs ar Kosovu sestdien – pulksten 18:00.

0
Autors:DELFI
Foto:Renārs Koris

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti