Ar fotoizstādi “DAUGAVPILS “PAAUDZES Y” ACĪM” noslēdzies projekts Gen-Y CITY 0

Trešdiena, 09 maijā 2018, 11:46 Versija drukāšanai

Ar fotoizstādi “DAUGAVPILS “PAAUDZES Y” ACĪM” noslēdzies projekts Gen-Y CITY
Līdz 10.jūnijam PIKC Daugavpils dizaina un mākslas vidusskolā „Saules skola” apskatāma foto izstāde „DAUGAVPILS „PAAUDZES Y” ACĪM”. Foto izstāde tika rīkota kā vietējās rīcības grupas noslēdzošā tikšanās projekta “Get into the swing of the City!” / ”Iejūties pilsētas ritmā!” (Gen-Y City) ietvaros, kura galvenā ideja ir saglabāt, piesaistīt un attīstīt Daugavpils iedzīvotāju radošās kompetences. Foto izstādē var apskatīt Daugavpils “Y” paaudzes fotogrāfu Džeinas Saulītes, Irinas Maskaļenko, Sanri, Ivara Utināna un Sandras Rogozinas darbus.


ibenīgi ir aizritējuši 2 gadi un projekta ietvaros izdarītas daudzas labas lietas, lai aktivizētu Daugavpils radošos iedzīvotājus. Projekta vadības grupa sadarbībā ar vietējo rīcības grupu un projekta ārējiem ekspertiem piedalījās starptautiskajās konferencēs, apmainījās ar pieredzi, organizēja HeyDay, un LAVKA pasākumus, JAVA kursus, veica pētījumu par Daugavpils radošo potenciālu un izstrādāja Daugavpils radošās uzņēmējdarbības rīcības plānu. Tomēr pats galvenais, kas projekta ietvaros tika panākts, ka visiem bija iespēja satikties gan formālos, gan pavisam neformālos apstākļos, mainīties ar viedokļiem, darināt idejas un apvienoties kopīgās aktivitātēs.

 

Projekta galvenā ideja bija saglabāt, piesaistīt un attīstīt Daugavpils iedzīvotāju radošo potenciālu. Kopā ar Boloņu, Dženovu, Koimbru, Granadu, Sabadellu, Klaipēdu, Kristiansandu, Nanti, Volverhemptonu, Toruņu un projekta koordinatoru Poznaņu tika aktīvi strādāts, lai šīs pilsētas padarītu pievilcīgākas tieši “y paaudzei”. Tieši tāpēc projekta Gen-Y City uzdevums bija veicināt pozitīvu uztveri par Daugavpils pilsētu, lai tā būtu vieta, kur gribas dzīvot, mācīties un strādāt. Projekta beigas vienmēr ir kaut kā jauna sākums. Tāpēc kopīgi strādāsim un veidosim Daugavpili par pilsētu, kur iedzīvotājiem ir daudzveidīga uztvere, pilsētai ir stilīga gaisotne un tās ielās dzirdama pilsētas vibrācija!

 

Projekta informācija pieejama šeit.

 

Projekta video pieejams šeit.

 

Projekts “Get into the swing of the city” / “Iejūties pilsētas ritmā!” (Gen-Y City) tiek īstenots no ERAF URBACT III programmas līdzekļiem.

0

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.
1. martā, 16:05 Sociālais dienests aicinā iesniegt iesniegumus attālināti!
24. februārī, 09:03 AS Latvijas Valsts Meži informē par bojāto koku izstrādi
1. februārī, 11:51 5. februārī notiks Daugavpils iedzīvotāju forums Eiropas kultūras galvaspilsētas 2027 ideju kopradei
30. decembrī, 23:48 Atskats par paveikto: spilgta pieredze un augsts novērtējums Erasmus+ projektos
22. decembrī, 15:45 Ko zemessargi dara uz robežas? (VIDEO)
22. decembrī, 15:08 Daugavpils Stropu pamatskolas - attīstības centra ēka Mihoelsa ielā 4, pieņemta ekspluatācijā
21. decembrī, 12:49 Skolās tiek veikta anketēšana par attālinātām mācībām un sejas un deguna masku lietošanu

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti