BFC Daugavpils izcīna sezonas graujošāko uzvaru 0

Pirmdiena, 31 jūl 2017, 11:21 Versija drukāšanai

BFC Daugavpils izcīna sezonas graujošāko uzvaru
BFC “Daugavpils” futbolisti sestdienas vakarā stadionā “Celtnieks” apmēram 200 skatītāju klātbūtnē izcīnīja lielāko sezonas uzvaru. Ar 7:1 tika sagrauta RTU/Skonto Academy, kas gan turnīra tabulā joprojām ir mūsu vienībai priekšā.

Spēle pret “Skonto” bija īpaša mūsu komandas galvenajam trenerim Viktoram Morozam, jo iepriekš viņš strādāja tieši ar Rīgas komandu, bet šoreiz pirmo reizi bija pretējā nometnē. Spēli Daugavpils iesāka vareni. Jau spēles 6. minūtē Ričards Žaldovskis veiksmīgi ieskrēja soda laukumā un izdarīja neatvairāmu sitienu. Pēc 15 minūtēm pēc lieliskas partnera piespēles rezultātu dubultoja Sergejs Vasiļjevs. Spēle ritēja mums izdevīgā tempā, tomēr vienā no retajām iespējām “Skonto” izmantoja aizsargu kļūdu un panāca 1:2.

Pēc pārtraukuma laukumā pilnībā dominēja Daugavpils. Sākumā 3:1 izgājienā viens pret vienu panāca Edgars Urbāns, bet tālāk sākās Žaldovska šovs. Ričards guva vārtus visdažādākajos stilos, panākot jau iespaidīgo 6:1. Uz maiņu izgājušais Dainis Sibirjanovs varēja gūt vēl vismaz trīs vārtus, tomēr punktu pielika Dmitrijs Litvinskis, kurš guva vārtus pēc stūra sitiena izpildes – 7:1.

Šī uzvara ļāvusi turnīra tabulā pakāpties uz septīto pozīciju. Nākamā spēle ieplānota 5. augustā pret Staiceles Bebriem. Arī šoreiz spēle norisināsies Daugavpilī.

BFC Daugavpils – RTU/Skonto 7:1 (2:1)

Vārti: Žaldovskis 4, Vasiļjevs, Urbāns, Litvinskis

BFC Daugavpils: Vlasovs, Litvinskis, Sokolovs, Truskovskis, Skrebels, Liholetovs, Vasiļjevs, Ševčuks, Ivanovs, Urbāns, Žaldovskis.

Uz maiņu: Cucurs, Borisovs, Sibirjanovs, Pakers, Kopre.

0
Autors:Preses relīze

Komentāri (0)

Citas ziņas

27. martā, 17:47 Daugavpils Inovāciju centrā aizritēja STEAM dienas
19. martā, 19:32 Stilīgas sarunas Daugavpilī
11. martā, 12:08 Izglītojoša izstāde “Kosmoss ikdienā”
6. martā, 10:16 Paziņojums par lokālplānojuma redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai
5. martā, 10:06 AADSO aicina uz semināru par atkritumu apsaimniekošanu
20. februārī, 12:43 Iedzīvotāji var samazināt maksu par atkritumu izvešanu
31. janvārī, 09:46 Ja savlaicīgi neapmaksā apkures rēķinu, to sedz no priekšapmaksas
26. janvārī, 12:55 Tīrot katlus šķeldas katlumājā, sekmē to darbības efektivitāti
19. janvārī, 13:14 Renovēto māju iedzīvotāji par apkuri maksā krietni mazāk
1. janvārī, 00:00 Daugavpils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētāja Andreja Elksniņa apsveikums Jaunajā gadā
27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties