Savā dzimšanas dienā Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz konferenci 0

Otrdiena, 30 maijā 2017, 09:00 Versija drukāšanai

Savā dzimšanas dienā Daugavpils novadpētniecības un mākslas muzejs aicina uz konferenci
30. maijs ir Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja (DNMM) dzimšanas diena. Tieši šajā dienā 1938.g. Daugavpilī tika svinīgi atklāta Valsts vēstures muzeja Daugavpils nodaļa, DNMM priekštece. Kopš šī notikuma pagāja jau 79 gadi, un, atzīmējot muzeja dzimšanas dienu un gatavojoties tā 80 gadu jubilejai nākamgad, DNMM darbinieki nolēma organizēt īpašu pasākumu – konferenci-semināru „Mūsdienu muzejs: starp pētniecību un izklaidēm”.


Tas nebūs pasākums tikai muzeju darbiniekiem – tajā būs iespēja pateikt savu vārdu gan nozares profesionāļiem, gan augstskolu pārstāvjiem, pateicoties kuriem tiek gatavoti jaunie muzeju darbinieki, gan studentiem – topošiem muzeju nozares darbiniekiem, gan citu ar muzejiem saistīto nozaru darbiniekiem. Rezultātā pasākumā piedalīsies dažādu muzeju, Daugavpils Marka Rotko mākslas centra, SIA „Solavi” pārstāvji, kā arī Daugavpils Universitātes darbinieki un studenti. Šādā draugu lokā DNMM savā dzimšanas dienā piedāvā apspriest muzeju nozarei svarīgus un aktuālus jautājumus.

 

Šis pasākums dos izcilu iespēju iegūt jaunu pieredzi un jaunas zināšanas ne tikai muzeju darbiniekiem, bet arī studentiem, kuri pašlaik tikai sper pirmos soļus savā karjeras ceļā, jo konferences-semināra laikā viņiem būs iespēja dibināt jaunus kontaktus ar kultūras sfēras darbiniekiem. Ir būtiska Daugavpils Universitātes pārstāvju dalība pasākumā, jo tā stiprinās pētnieciskās saiknes starp muzejiem un augstskolām, ne mazāk svarīga ir SIA „Solavi” dalība, jo, pateicoties savai pieredzei dažādu muzeju jauno ekspozīciju izveidē, viņi labi saprot muzeju vajadzības un ir spējīgi piedāvāt muzeju nozarei interesantas idejas.

 

Konference-seminārs „Mūsdienu muzejs: starp pētniecību un izklaidēm” notiks 2017.g. 30. maijā plkst.10.00 DNMM pasākumu zālē un sastāvēs no divām daļām – konference ar referātiem un seminārs ar diskusijām. Klausītāji var piereģistrēties dalībai līdz 23. maijam.

 

Reģistrēšanās dalībai un uzziņas par konferenci-semināru - pa telefonu 65421247 vai e-rakstot u e-pastu vladislavs.ivanovs@daugavpils.lv.

0
Autors:www.daugavpils.lv
Foto:Press foto

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti