Daugavpils iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties ZZ Čempionāta svētkos 0

Otrdiena, 18 apr 2017, 16:19 Versija drukāšanai

Daugavpils iedzīvotāji tiek aicināti piedalīties ZZ Čempionāta svētkos
Jau šajā nedēļas nogalē, 20.-21.aprīlī, Daugavpilī norisināsies ZZ Čempionāta pusfināls, kas pilsētā pārvērtīsies par īstiem radošās un aktīvās atpūtas svētkiem. Šis ir pirmais gads, kad ZZ Čempionāts būs atvērts visiem interesentiem, ģimenēm ar bērniem un jauniešiem, piedāvājot vairākas atraktīvas nodarbes, rotaļas, prāta spēles un, protams, arī noderīgas un vērtīgas balvas. Īpaši aktīva programma un HipHop izpildītāja Arvja Reika koncerts paredzēts Daugavpils centrālajā parkā piektdien, 21.aprīlī. Aicinām visus pilsētas iedzīvotājus piedalīties pašus un atbalstīt Valmieras klases, kas cīnīsies par ceļa zīmi uz ZZ Čempionāta finālu.


“Daugavpilij vienmēr bija svarīgi nodrošināt bērniem un jauniešiem iespējas aktīvam dzīvesveidam. Esam gandarīti, ka šogad kopā ar ZZ Čempionāta organizatoriem esam atgriezuši vienu no pusfināla posmiem mūsu pilsētā. Novēlu visām klasēm, kas pedalīsies čempionatā, būt saliedētām un iecietīgām vienai pret otru, sacensību gaisotnē nezaudējot prieku par kopā pavadīto laiku. Savukārt aktīvā dzīvesveida piekritējiem novēlu atrast dažas stundas un izrauties no ierastās ikdienas,” aicina Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis.

 

21.aprīlī no plkst. 10.30 un līdz pat plkst. 18.00 ZZ Čempionāta svētku dalībnieki varēs piedalīties Daugavpils ielu vingrotāju sagatavotajos konkursos, pārbaudot savu spēku un izturību, kā arī iemēģināt dronu pārvaldības prasmes un pamēģināt pašiem ar to darboties TSI Akadēmiskā un profesionālā aviācijas centra (APAC) stingrā uzraudzībā. “Sadales tīkls” svētku dalībniekiem piedāvās risināt elektrodrošības uzdevumus, savukārt organizācijas “Papardes zieds” teltī aizraujošā veidā varēs uzzināt svarīgāko par cilvēka veselību un pareizu uzturu. Tiem, kam tuvāka ir māksla, būs iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kuras vadīs ārzemju brīvprātīgie meistari. Tepat Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra stāstīs par iespēju pašam kā brīvprātīgajam doties ārzemēs. Aģentūra pastāstīs arī par Erasmus+ programmām un iespēju doties apmaiņas braucienos.

 

Arī Jauniešu organizācija “Apelsīns”, Daugavpils jauniešu dome un citi ir sagatavojuši pilsētas iedzīvotājiem virkni atrakciju, kas apmierinās gan erudītāko, gan arī sportiskāko bērnu un jauniešu vēlmes. Savukārt svētku kulminācijā plkst. 17.00 visi klātesošie varēs dziedāt līdzi šobrīd slavenākajam latviešu HipHop izpildītājam Arvim Reikam.

 

Latvija sporta un prāta spēles, draudzīgās sacensības, radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos ZZ Čempionāts šogad notiek jau 11. reizi. 2017. gada sezonā ZZ Čempionāta pusfināli norisinās Daugavpilī, Valmierā un Liepājā, katrā no pilsētām pulcējot teju 180 atraktīvākās Latvijas klases. Savukārt spēļu fināls norisināsies ZZ Festivāla ietvaros Jūrmalā šī gada 27.maijā. ZZ Čempionātu atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017. gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.

 

Plašāka informācija pieejama ZZ Čempionāta mājaslapā: zzcempionats.lv.

0

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

3. martā, 08:00 Arī viena cigarete ir par daudz
22. februārī, 16:30 Daugavpilī atdzimst tūrisma industrija
16. februārī, 16:51 SKINPRO centrs - pārkāpj robežas, laipni lūdzam mūsu jaunajā filiālē!
2. februārī, 13:49 Pledi ne tikai mūs sasilda, bet arī rotā māju
1. februārī, 10:40 Labākās dāvanu idejas sievietēm - ideāli piemērotas jebkuriem svētkiem
30. janvārī, 21:41 Kā darbojas saules paneļi un vai tie ir piemēroti manam mājoklim?
27. janvārī, 18:43 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 8)
26. janvārī, 13:47 Kā trauksmes signālus par psihisko veselību atpazīt ikdienā
31. decembrī, 22:30 Vecgada Top Latgale raidījums Vienības laukumā
31. decembrī, 13:19 2022. gada apskats
30. decembrī, 19:33 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 7)
22. decembrī, 16:18 Kā nezaudēt naudu tirgojot kriptovalūtas
22. decembrī, 13:31 Kāpēc putekļu sūcēji var kļūt neciešami skaļi
13. decembrī, 11:32 “Maxima Latvija” kļūst par IIHF Pasaules čempionāta hokejā 2023 pirmo oficiālo partneri Latvijā
28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti