Daugavpilī sākusies ceļu remontdarbu sezona 0

Otrdiena, 04 apr 2017, 09:00 Versija drukāšanai

Daugavpilī sākusies ceļu remontdarbu sezona
Aprīļa sākumā pilsētā sākusies ceļu būves un remontdarbu sezona. Atsākta pagājušajā gadā uzsāktā autostāvvietas būvniecība Valkas un Miera ielas krustojumā, Saules ielas posmos un Puškina ielā no Kauņas līdz Dobeles ielai. Šeit ir atlicis ierīkot autostāvvietas, trotuārus, veloceliņus un ieklāt ceļa segumu. Šogad tiks turpināti 2016. gadā iesāktie zemesceļu asfaltēšanas darbi Grīvas mikrorajonā: Ūdens, Staburaga un Pārdaugavas ielas posmos.


Darbi tiks veikti no 10. aprīļa līdz maija beigām. Šīs sezonas laikā noasfaltēs vēl 13 zemesceļu posmus dažādos pilsētas mikrorajonos, tuvākajās dienās stāsies spēkā iepirkumu komisijas lēmums par uzvarētāju konkursā par pašvaldības pasūtījuma izpildi. Šī gada plānos ir iekļauti vēl 25 objekti. Šajā sarakstā ir Zeltkalna, Kraujas, Kārklu un citas ielas. 3. aprīlī uzsākti Klusā ielā, kur būvē autostāvvietu kas tiks pabeigti maija beigās. Liels darbu apjoms būs jāveic Lielā ielā, Grīvā. Tos uzsāks 5. aprīlī.

 

Lielās slodzes dēļ asfalta segums uz tranzītielām nodilst, tajā rodas plaisas, kurās nonāk ūdens, ziemā tas sasalst un „plēš” asfaltu, kā rezultātā rodas bedres. Ir nepieciešams atjaunot virsējo seguma slāni, lai nepieļautu ceļa konstrukcijas sagraušanu. Nīderkunos no 12. aprīļa tiks uzsākti būvdarbi Birķeneļu ielas posmā no dzelzceļa pārbrauktuves līdz pilsētas robežai. Līdz maija beigām šeit tiks nomainīti aptuveni divi kilometri ceļa seguma. Ievērojams ceļu būves un remontdarbu apjoms būs veikts trīs ielu posmos Ķīmiķu mikrorajonā.

 

Būvniecības darbi ilgs pusotru mēnesi aprīlī un maijā. Transporta kustības organizācijas shēmas, kurās norādītas būvdarbu veikšanas vietas un termiņi, ir pieejami pilsētas domes mājaslapā sadaļā „Ielu remonta darbi”. Pašvaldības speciālisti atvainojas par sagādātajām neērtībām un lūdz autovadītājus būt uzmanīgiem un sekot ceļa zīmju norādījumiem.

 

0
Autors:TV DAUTKOM

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti