Daugavpilī startējis taekvondo turnīrs „Baltijas Olimpiskais kauss” 0

Trešdiena, 01 feb 2017, 09:30 Versija drukāšanai

Daugavpilī startējis taekvondo turnīrs „Baltijas Olimpiskais kauss”
Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Starptautiskais taekvondo turnīrs „Daugavpils kauss”. Tajā piedalījās aptuveni 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas. Sacensības norisinājās četrās kategorijās dažādās vecuma grupās: bērni, kadeti, juniori un seniori.


Daugavpils apkopo pagājušā gada sezonas rezultātus un atklāj šī gada turnīru sēriju. Dalībvalstu pārstāvji mūsu pilsētā viesojas jau ne pirmo reizi, viņi augstu vērtē sporta zāles kvalitāti, sacensību organizācijas līmeni un atzīst, ka uz sacensībām Daugavpilī vienmēr brauc ar prieku.

 

Visās turnīra vecuma kategorijās uzstājās Daugavpils taekvondo kluba „Jitae” audzēkņi. Kluba darbību finansiāli atbalsta pilsētas pašvaldība. Mūsu sportisti spēja izrādīt cienīgu konkurenci sāncenšiem. Korejas cīņas mākslas raksturīgākā īpatnība ir aktīva kāju izmantošana cīņas laikā gan sitienu izdarīšanai, gan aizsardzībai. Vārds „taekvondo” tulkojumā nozīmē ceļš uz pilnību. Cīņa ir aizraujoša un efektīga. Turnīra laikā tika apbalvotas 2016. gada rezultatīvākās komandas un sportisti.

 

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis. Pēc Baltijas Olimpiskā kausa rezultātiem par labākajām tika atzītas Latvijas un Baltkrievijas komandas, bet par labākajiem sportistiem atzīti Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji. Latvijas sportistiem ir labs sagatavotības līmenis.

 

Starp Latvijas Taekvondo federācijas labākajiem sportistiem ir Daugavpils taekvondo kluba „Jitae” audzēknis Antons Vavilovs. Pagājušajā gadā Latvijas čempionātā viņš izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Treneris Boriss Ivanovs atzina, ka visi viņa audzēkņi tiecas sasniegt labus rezultātus.

 

Komandu ieskaitē 12 komandu konkurencē uzvaru izcīnīja baltkrievi, rīdzinieki ieguva trešo vietu, bet Daugavpils sportisti ierindojās 2. vietā. Mūsu komandas krājkasītē ir 16 medaļas, 7 no tām – zelta. Otrais 2017. gada Baltijas Olimpiskā kausa turnīrs norisināsies maijā Ventspilī.

 

0
Autors:TV DAUTKOM

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

28. novembrī, 10:29 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 6)
31. oktobrī, 18:59 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 5)
31. oktobrī, 09:00 Atver jaunu analīžu nodošanas punktu Ķīmiķu mikrorajonā
30. septembrī, 15:05 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 4)
15. septembrī, 08:30 Vienības tilts (Rīgas ielas svētku gaidot)
14. septembrī, 13:49 Vieta, kur Lauceses upe ietek Daugavā… (Rīgas ielas svētku gaidot)
12. septembrī, 14:50 Ceļš sākas Grīvā (projekts "Daugavas kreisā krasta stāsti")
8. septembrī, 16:44 Cietokšņ abas malas... (Rīgas ielas svētku gaidot)
1. septembrī, 12:01 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 3)
2. augustā, 10:57 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 2)
1. augustā, 16:56 Elektriskie skrejriteņi ir mūsu nākotne, kas notiek jau tagad
1. jūlijā, 15:27 Tumsas pabērni (Raidījums nr. 1)
25. maijā, 13:33 Aksesuāri velosipēdistiem, kas noderēs ikdienā
20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti