Daugavpilī startējis taekvondo turnīrs „Baltijas Olimpiskais kauss” 0

Trešdiena, 01 feb 2017, 09:30 Versija drukāšanai

Daugavpilī startējis taekvondo turnīrs „Baltijas Olimpiskais kauss”
Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās Starptautiskais taekvondo turnīrs „Daugavpils kauss”. Tajā piedalījās aptuveni 150 sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas un Baltkrievijas. Sacensības norisinājās četrās kategorijās dažādās vecuma grupās: bērni, kadeti, juniori un seniori.


Daugavpils apkopo pagājušā gada sezonas rezultātus un atklāj šī gada turnīru sēriju. Dalībvalstu pārstāvji mūsu pilsētā viesojas jau ne pirmo reizi, viņi augstu vērtē sporta zāles kvalitāti, sacensību organizācijas līmeni un atzīst, ka uz sacensībām Daugavpilī vienmēr brauc ar prieku.

 

Visās turnīra vecuma kategorijās uzstājās Daugavpils taekvondo kluba „Jitae” audzēkņi. Kluba darbību finansiāli atbalsta pilsētas pašvaldība. Mūsu sportisti spēja izrādīt cienīgu konkurenci sāncenšiem. Korejas cīņas mākslas raksturīgākā īpatnība ir aktīva kāju izmantošana cīņas laikā gan sitienu izdarīšanai, gan aizsardzībai. Vārds „taekvondo” tulkojumā nozīmē ceļš uz pilnību. Cīņa ir aizraujoša un efektīga. Turnīra laikā tika apbalvotas 2016. gada rezultatīvākās komandas un sportisti.

 

Apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Jānis Dukšinskis. Pēc Baltijas Olimpiskā kausa rezultātiem par labākajām tika atzītas Latvijas un Baltkrievijas komandas, bet par labākajiem sportistiem atzīti Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārstāvji. Latvijas sportistiem ir labs sagatavotības līmenis.

 

Starp Latvijas Taekvondo federācijas labākajiem sportistiem ir Daugavpils taekvondo kluba „Jitae” audzēknis Antons Vavilovs. Pagājušajā gadā Latvijas čempionātā viņš izcīnīja pārliecinošu uzvaru. Treneris Boriss Ivanovs atzina, ka visi viņa audzēkņi tiecas sasniegt labus rezultātus.

 

Komandu ieskaitē 12 komandu konkurencē uzvaru izcīnīja baltkrievi, rīdzinieki ieguva trešo vietu, bet Daugavpils sportisti ierindojās 2. vietā. Mūsu komandas krājkasītē ir 16 medaļas, 7 no tām – zelta. Otrais 2017. gada Baltijas Olimpiskā kausa turnīrs norisināsies maijā Ventspilī.

 

0
Autors:TV DAUTKOM

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

27. novembrī, 14:18 “Daugavpils satiksme”: viena pasažiera pārvadājuma pašizmaksa pieaug līdz 1,56 eiro
10. novembrī, 12:57 Šogad oktobrī par apkuri maksāsim mazāk, pat bez valsts atbalsta
2. novembrī, 13:47 Informācija mājokļa pabalsta saņēmējiem
30. oktobrī, 09:45 Budžeta izveide: padomi un rīki
26. oktobrī, 14:51 “Lidl” akcija – viens no labākajiem veidiem, kā gudri iepirkties
25. oktobrī, 10:10 Apkures tarifs Daugavpilī saruks par vēl 5%; “apkures grozā” – šķelda un propāna butāna maisījums
18. oktobrī, 15:25 Daugavpilietei Marijai Trošinai apritēja 104 gadi!
17. oktobrī, 13:29 Tiek apspriesta valsts lielāka iesaistīšanās Daugavpils reģionālās slimnīcas pārvaldībā
11. oktobrī, 10:07 Olimpiskajā centrā notiks populārās grupas «BERMUDU DIVSTŪRIS» lielkoncerts
3. oktobrī, 08:53 Pabalsts politiski represētai personai, komunistiskajā un nacistiskajā režīmā cietušai personai, Otrā pasaules kara, Afganistānas kara un Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidēšanas dalībniekam
2. oktobrī, 10:15 Mēs turpinām trokšņot!
25. septembrī, 16:19 Latgales Industriālā tehnikuma sporta zāles un slēgtā poligona praktisko apmācību darbnīcu atklāšana
20. septembrī, 15:17 Pēdējās šī gada ekskursijas "Inženieru arsenāla noslēpumi"!
13. septembrī, 10:04 Rīgas ielas svētki: кad ir desmit, var teikt, ka ir piedzimusi tradīcija
24. augustā, 10:48 Pedagogi tiek aicināti uz konferenci un izglītojošu semināru

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti