Apkopoti Ziemassvētku konkursa rezultāti 0

Otrdiena, 31 jan 2017, 09:40 Versija drukāšanai

Apkopoti Ziemassvētku konkursa rezultāti
Daugavpils pašvaldības komisija, kuras sastāvā ir mākslinieki, dizaineri un arhitekti, paziņoja tradicionālā pilsētas Ziemassvētku noformējuma konkursa rezultātus. Uz rezultātu paziņošanas un apbalvošanas ceremoniju pilsētas domē bija uzaicināti visu 23 pieteikumu autori.


Konkurss norisinājās ar devīzi „Sirsnīgus Ziemassvētkus!”, tāpēc galvenie radošā konkursa nosacījumi un darbu vērtēšanas kritēriji bija sirsniņu, labestības un mīlestības simbola, un otrreizēju materiālu izmantošana noformējumā, kā arī objekta pieejamība un redzamība garāmgājējiem. Īpaši izcēlās pirmsskolas izglītības iestādes un vispārizglītojošās skolas – visvairāk pārstāvētā konkursa dalībnieku grupa.

 

Saskaņā ar Nolikumu konkursā varēja piedalīties izglītības iestādes, komercstruktūras, valsts un pašvaldības institūcijas. Tomēr izglītības iestāžu lielā dalībnieku skaita dēļ žūrija nolēma ieviest izmaiņas, atsevišķi izdalot bērnudārzus un skolas. Taču arī tad bija diezgan grūti izdarīt izvēli spēcīgās konkurences dēļ. Rezultātā pirmsskolas izglītības iestāžu grupā trešo vietu ieguva četri bērnudārzi, diviem tika piešķirta otrā vieta un diviem – pirmā: 14. un 24. bērnudārzam.

 

Vispārizglītojošo izglītības iestāžu grupā uzvaru izcīnīja bērnu un jauniešu centrs „Jaunība”, kura audzēkņi un pedagogi ar humoru un izdomu bija noformējuši ne tikai ēkas logus, bet arī iekšpagalmu. Pakalpojumu un tirdzniecības uzņēmumu, kā arī valsts un pašvaldības iestāžu grupā par labāko atzīts cilvēku ar invaliditāti biedrības „Ilgas” noformējums.

 

Godalgoto vietu ieguvējiem tika pasniegti Goda raksti, piemiņas un naudas balvas. Pašvaldības pateicības rakstus un suvenīrus saņēma visi konkursa dalībnieki. Konkursa žūrija īpaši apbalvoja arī Ziemassvētku akcijas dalībniekus, kuri izveidoja Balto egļu galeriju Muzeja ielā.

 

Domes vadība pateicās konkursa dalībniekiem par izrādīto aktivitāti un vēlmi pilsētas tēlu padarīt pievilcīgāku. Organizatori pauda cerību, ka nākamajā Ziemassvētku noformējuma konkursā aktīvāko dalībnieku vidū būs arī uzņēmēji.

 

0
Autors:TV DAUTKOM

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

20. maijā, 12:11 Kā tikt vaļā no nevēlamiem matiņiem vasaras sezonā?
19. maijā, 12:26 Svarīgākie dārza darbi jūnijā
18. maijā, 09:51 Laivu motors - kā izvēlēties?
26. aprīlī, 17:37 X Starptautiskais festivāls “Poļu folklora Latgalē” Daugavpilī
25. februārī, 13:13 Kas ir vasaras riepas un vai tās var izmantot visu gadu?
18. februārī, 15:11 Cigarešu dūmi un bīstamās vielas tajos
24. decembrī, 06:06 Jaungada apņemšanās – atmest smēķēšanu
8. decembrī, 13:38 Jauno ķīmiķu skola pēc AS beigām atvērta ikvienam interesentam
22. novembrī, 08:34 Andrejs Zelčs, SIA “Auto Welle” valdes priekšsēdētājs: “Būt kustībā –– ŠKODA nostiprina savas pozīcijas Latgales reģionā”
13. novembrī, 08:41 Skrejceļš var būt pirmais solis ceļā uz aktīvu dzīvi
5. oktobrī, 08:00 Āda aukstajā sezonā: kā par to parūpēties?
4. oktobrī, 13:07 8 noliktavas pakalpojumu priekšrocības, kas sniedz labumu biznesam
31. augustā, 16:21 Guļamistabas princis - satīns
3. augustā, 22:42 Daži fakti par kaitīgo ieradumu, kura dēļ mirst miljoni
2. martā, 12:23 Pašvaldība apmaksās 8 dienas stacionāros pensionāriem, personām ar invaliditāti un vecāko klašu skolēniem.

 

-LRT+-LRT+


-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+

-LRT+


Laibas

Projekti

Projekti

Projekti

Projekti