Uzņēmumam “Binders”, tika uzlikts pusmiljona eiro naudas sods 0

Ceturtdiena, 11 dec 2014, 14:36 Versija drukāšanai

Uzņēmumam “Binders”, tika uzlikts pusmiljona eiro naudas sods
Apkopojot ceļu būvniecības sezonu, Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis atzīmēja uzlabojumus darbu organizācijā, bet norādīja, ka ceļu būvnieki tomēr neatbilst noteiktajām prasībām.


Jo īpaši, domes priekšsēdētājs kārtējā preses konferencē, uzsvēra: - "Protams, man pirmkārt žēl pilsētas iedzīvotājus, kuri cieta neērtības daudzo ceļa remontu pēc. Jāatzīmē, ka mūsu dialogs ar būvniekiem ir mazliet uzlabojies, bet mūsu prasības šobrīd ir augstākas nekā būvnieku faktiskā rīcība. It īpaši, ir slikta darbu organizācija. Būvnieki strādā ne laukā un ne mežā, bet gan pilsētā un ar to viņiem ir visu laiku jārēķinās! Tāpat man ir sūdzības par projektēšanas un būvdarbu izpildes kvalitāti.

 

Un ja, darbu veikšanas procesā vēl var kaut ko mainīt, tad ar projektēšanu diemžēl viss ir daudz sarežģītāk. Būs nepieciešams ne viens vien gads, lai lauztu izveidojušās pasūtījumu izpildes tradīcijas. Stiprināsim budžeta struktūru, lai mēs varētu no projektētājiem pieprasīt vairāk.

 

Es domāju, šī gada prakse parādīja visiem būvuzņēmumiem, ka mēs neatkāpsimies no prasībām par savlaicīgu un kvalitatīvu darbu izpildi. Mēs aprēķinājām naudas sodu apmēram pusmiljona eiro apmērā uzņēmumam “Binders” un uzstājām, lai viņi nomaina ietves seguma plātnes Cietoksnī. Tas ir signāls visiem pārējiem – neizmantojiet ļaunprātīgi mūsu uzticību!

 

Atsevišks diskusijas temats, preses konferences laikā, atkal bija jautājums par A13 rekonstrukciju, kura jāpabeidz šogad. Ar mērķi atvieglot kustību 18. novembra ielā, Komunālās saimniecības uzņēmums nolēma no 15. decembra aizliegt pagriezienu pa kreisi automašīnām braucošām virzienā no centra A.Pumpura, Dobeles un Ventspils ielu krustojumos laikā no 7.30 līdz 8.30 un no 16.30 līdz 17.30. Nākotnē pagrieziens pa kreisi Ventspils ielas krustojumā būs  vispār aizliegts. Komunālās saimniecības vadītājs Aivars Pudāns pievērš uzmanību, ja šajā krustojumā, kāds grib pagriezties pa labi, bet citi pa kreisi, tad viena luksafora cikla laikā manevru var veikt, tikai dažas automašīnas, tajā pašā laikā taisni vispār neviens nebrauc.

 

Komunālās saimniecības vadītājs neizslēdz varbūtību, ka nākotnē būs arī citi ierobežojumi pagriezienam pa kreisi no 18. novembra ielas.

 

Starp citu, saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju "zaļais vilnis" 18. novembra ielā jau darbojas. Tas nozīmē, ja jūsu automašīnas kustības ātrums būs 49 km/h jūs varēsiet šķērsot visus krustojumus bez apstājas un luksaforam degs zaļā gaisma. Izmēģiniet un dalieties savā pieredzē ar mums! Vienlaicīgi varat atstāt savus ieteikumus gan redakcijas tālruņa automātiskajā atbildētājā, gan arī sūtot uz redakcijas e-pasta adresi un Jūsu ieteikums tiks izskatīts Daugavpils domes transporta komitejā.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Юрий Дунайский

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 16:30 Noticis uzbrukums e-veselībai
Šodien, 14:35 Rakstnieces Anitas Liepas jubilejai veltīta literatūras izstāde bibliotēkā
Šodien, 12:00 Laupītāji maskās aplaupa degvielas uzpildes staciju Jelgavā
Šodien, 11:45 Rokdarbnieces Olgas Gajevajas radošo darbu izstāde bibliotēkā
Šodien, 11:36 Akordeonistu orķestris Daugavpilī
Šodien, 11:30 Darba piedāvājumi Daugavpilī (2018. gada 16. janvārī)
Šodien, 11:05 Aicinām pieteikt Daugavpils sportistus „Gada sporta laureāts” apbalvojumam
Šodien, 09:55 Pirmdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši 13 cilvēki
Šodien, 09:30 DDzKSU piedāvā ērtāko veidu rēķinu saņemšanai
Šodien, 08:30 Politiķe: notikusi ielaušanās e-veselības sistēmā
Šodien, 08:00 Otrdien spīdēs saule un pūtīs dzēlīgs vējš
Vakar, 21:30 Bērni Esplanādē izbauda ziemas priekus (VIDEO)
Vakar, 21:10 Videonovērošanas sistēma palīdz cīnīties ar stihiski izveidotajām izgāztuvēm (VIDEO)
Vakar, 21:00 „Sociālais dienests” saviem klientiem izsniedz dāvanu komplektus (VIDEO)
Vakar, 15:00 Šonedēļ sāk svētku rotājumu demontāžu 1

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

Projekti

Projekti

Projekti