Uzņēmumam “Binders”, tika uzlikts pusmiljona eiro naudas sods 0

Ceturtdiena, 11 dec 2014, 14:36 Versija drukāšanai

Uzņēmumam “Binders”, tika uzlikts pusmiljona eiro naudas sods
Apkopojot ceļu būvniecības sezonu, Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis atzīmēja uzlabojumus darbu organizācijā, bet norādīja, ka ceļu būvnieki tomēr neatbilst noteiktajām prasībām.


Jo īpaši, domes priekšsēdētājs kārtējā preses konferencē, uzsvēra: - "Protams, man pirmkārt žēl pilsētas iedzīvotājus, kuri cieta neērtības daudzo ceļa remontu pēc. Jāatzīmē, ka mūsu dialogs ar būvniekiem ir mazliet uzlabojies, bet mūsu prasības šobrīd ir augstākas nekā būvnieku faktiskā rīcība. It īpaši, ir slikta darbu organizācija. Būvnieki strādā ne laukā un ne mežā, bet gan pilsētā un ar to viņiem ir visu laiku jārēķinās! Tāpat man ir sūdzības par projektēšanas un būvdarbu izpildes kvalitāti.

 

Un ja, darbu veikšanas procesā vēl var kaut ko mainīt, tad ar projektēšanu diemžēl viss ir daudz sarežģītāk. Būs nepieciešams ne viens vien gads, lai lauztu izveidojušās pasūtījumu izpildes tradīcijas. Stiprināsim budžeta struktūru, lai mēs varētu no projektētājiem pieprasīt vairāk.

 

Es domāju, šī gada prakse parādīja visiem būvuzņēmumiem, ka mēs neatkāpsimies no prasībām par savlaicīgu un kvalitatīvu darbu izpildi. Mēs aprēķinājām naudas sodu apmēram pusmiljona eiro apmērā uzņēmumam “Binders” un uzstājām, lai viņi nomaina ietves seguma plātnes Cietoksnī. Tas ir signāls visiem pārējiem – neizmantojiet ļaunprātīgi mūsu uzticību!

 

Atsevišks diskusijas temats, preses konferences laikā, atkal bija jautājums par A13 rekonstrukciju, kura jāpabeidz šogad. Ar mērķi atvieglot kustību 18. novembra ielā, Komunālās saimniecības uzņēmums nolēma no 15. decembra aizliegt pagriezienu pa kreisi automašīnām braucošām virzienā no centra A.Pumpura, Dobeles un Ventspils ielu krustojumos laikā no 7.30 līdz 8.30 un no 16.30 līdz 17.30. Nākotnē pagrieziens pa kreisi Ventspils ielas krustojumā būs  vispār aizliegts. Komunālās saimniecības vadītājs Aivars Pudāns pievērš uzmanību, ja šajā krustojumā, kāds grib pagriezties pa labi, bet citi pa kreisi, tad viena luksafora cikla laikā manevru var veikt, tikai dažas automašīnas, tajā pašā laikā taisni vispār neviens nebrauc.

 

Komunālās saimniecības vadītājs neizslēdz varbūtību, ka nākotnē būs arī citi ierobežojumi pagriezienam pa kreisi no 18. novembra ielas.

 

Starp citu, saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju "zaļais vilnis" 18. novembra ielā jau darbojas. Tas nozīmē, ja jūsu automašīnas kustības ātrums būs 49 km/h jūs varēsiet šķērsot visus krustojumus bez apstājas un luksaforam degs zaļā gaisma. Izmēģiniet un dalieties savā pieredzē ar mums! Vienlaicīgi varat atstāt savus ieteikumus gan redakcijas tālruņa automātiskajā atbildētājā, gan arī sūtot uz redakcijas e-pasta adresi un Jūsu ieteikums tiks izskatīts Daugavpils domes transporta komitejā.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Юрий Дунайский

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 09:37 Pirmdien daudzviet uzlīs, vietām līs stiprāk
Šodien, 09:36 Šogad sešos mēnešos noziegumos cietuši 248 bērni
Šodien, 09:34 Pāvests Francisks ierodas vizītē Latvijā
Šodien, 09:28 Noskaidroti Daugavpils pilsētas čempionāta futbolā 7x7 uzvarētāji
Vakar, 09:19 Zemkopības ministrs tikās ar AS „Ditton pievadķēžu rūpnīca” vadību un darbiniekiem
Vakar, 09:17 Paplašinās sadarbība starp Daugavpili un Gruziju
Vakar, 09:16 V Starptautiskajā Austrumbaltijas Biznesa forumā Daugavpilī notiek diskusijas un kontaktbirža
Vakar, 09:13 Par labāko horeogrāfu festivālā „Belaya Vezha” atzīta Irina Saveļjeva
22. septembrī, 15:25 Naktī teju visā valstī gaisa temperatūra noslīdēs zem +10 grādiem
22. septembrī, 14:20 Fiktīvas laulības beidzas ar 5590 eiro sodu un brīvības atņemšanu
22. septembrī, 12:00 Slimnīcā nogādāts vēl viens sēņu upuris
22. septembrī, 10:00 Tallinā un Viļņā aug dīzeļdegvielas cena
22. septembrī, 09:55 Pār Latviju turpina virzīties aukstā atmosfēras fronte
21. septembrī, 12:55 Latvijā 36% no visām kūdras ieguves ietekmētajām teritorijām ir degradēti kūdrāji
21. septembrī, 12:45 Lietu par izvarošanu un aplaupīšanu Daugavpilī turpinās skatīt oktobrī

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

fm_konsaltings

Fest

Projekti

Projekti