Uzņēmumam “Binders”, tika uzlikts pusmiljona eiro naudas sods 0

Ceturtdiena, 11 dec 2014, 14:36 Versija drukāšanai

Uzņēmumam “Binders”, tika uzlikts pusmiljona eiro naudas sods
Apkopojot ceļu būvniecības sezonu, Daugavpils domes priekšsēdētājs Jānis Lāčplēsis atzīmēja uzlabojumus darbu organizācijā, bet norādīja, ka ceļu būvnieki tomēr neatbilst noteiktajām prasībām.


Jo īpaši, domes priekšsēdētājs kārtējā preses konferencē, uzsvēra: - "Protams, man pirmkārt žēl pilsētas iedzīvotājus, kuri cieta neērtības daudzo ceļa remontu pēc. Jāatzīmē, ka mūsu dialogs ar būvniekiem ir mazliet uzlabojies, bet mūsu prasības šobrīd ir augstākas nekā būvnieku faktiskā rīcība. It īpaši, ir slikta darbu organizācija. Būvnieki strādā ne laukā un ne mežā, bet gan pilsētā un ar to viņiem ir visu laiku jārēķinās! Tāpat man ir sūdzības par projektēšanas un būvdarbu izpildes kvalitāti.

 

Un ja, darbu veikšanas procesā vēl var kaut ko mainīt, tad ar projektēšanu diemžēl viss ir daudz sarežģītāk. Būs nepieciešams ne viens vien gads, lai lauztu izveidojušās pasūtījumu izpildes tradīcijas. Stiprināsim budžeta struktūru, lai mēs varētu no projektētājiem pieprasīt vairāk.

 

Es domāju, šī gada prakse parādīja visiem būvuzņēmumiem, ka mēs neatkāpsimies no prasībām par savlaicīgu un kvalitatīvu darbu izpildi. Mēs aprēķinājām naudas sodu apmēram pusmiljona eiro apmērā uzņēmumam “Binders” un uzstājām, lai viņi nomaina ietves seguma plātnes Cietoksnī. Tas ir signāls visiem pārējiem – neizmantojiet ļaunprātīgi mūsu uzticību!

 

Atsevišks diskusijas temats, preses konferences laikā, atkal bija jautājums par A13 rekonstrukciju, kura jāpabeidz šogad. Ar mērķi atvieglot kustību 18. novembra ielā, Komunālās saimniecības uzņēmums nolēma no 15. decembra aizliegt pagriezienu pa kreisi automašīnām braucošām virzienā no centra A.Pumpura, Dobeles un Ventspils ielu krustojumos laikā no 7.30 līdz 8.30 un no 16.30 līdz 17.30. Nākotnē pagrieziens pa kreisi Ventspils ielas krustojumā būs  vispār aizliegts. Komunālās saimniecības vadītājs Aivars Pudāns pievērš uzmanību, ja šajā krustojumā, kāds grib pagriezties pa labi, bet citi pa kreisi, tad viena luksafora cikla laikā manevru var veikt, tikai dažas automašīnas, tajā pašā laikā taisni vispār neviens nebrauc.

 

Komunālās saimniecības vadītājs neizslēdz varbūtību, ka nākotnē būs arī citi ierobežojumi pagriezienam pa kreisi no 18. novembra ielas.

 

Starp citu, saskaņā ar mūsu rīcībā esošo informāciju "zaļais vilnis" 18. novembra ielā jau darbojas. Tas nozīmē, ja jūsu automašīnas kustības ātrums būs 49 km/h jūs varēsiet šķērsot visus krustojumus bez apstājas un luksaforam degs zaļā gaisma. Izmēģiniet un dalieties savā pieredzē ar mums! Vienlaicīgi varat atstāt savus ieteikumus gan redakcijas tālruņa automātiskajā atbildētājā, gan arī sūtot uz redakcijas e-pasta adresi un Jūsu ieteikums tiks izskatīts Daugavpils domes transporta komitejā.

0
Autors:Grani.lv
Foto:Юрий Дунайский

Komentāri (0)

Citas ziņas

 

Šodien, 16:10 Vitebskā klājā nākusi unikālā grāmata par Latvijas un Baltkrievijas vēsturi
Šodien, 16:08 4. maijā Rotko centrā bezmaksas kamermūzikas koncerts
Šodien, 15:40 Darba piedāvājumi Daugavpilī (2018. gada 23. aprilī)
Šodien, 10:21 «Mirušais nāk!» Īsts detektīvs Artilērijas ielā
Šodien, 10:17 Nezaudējiet modrību pavasarī – garnadži nesmādē pat radiatorus
Šodien, 10:14 Urbanovičs noliedz saistību ar māju Pierīgā; žurnālisti un kaimiņi redz ko citu
Šodien, 10:10 VK šaubas par naudas izlietojumu teātra un mūzikas mākslas jomās
Vakar, 21:57 Daugavpils dome no Iekšlietu ministrijas sanēma savā īpašumā bumbu patvertni (VIDEO)
Vakar, 21:55 Preiļu pamatskolas skolnieki atveda dāvanas dzīvnieku patversmei (VIDEO)
Vakar, 21:52 Visā Latvijā un Daugavpilī notika ātruma maratons (VIDEO)
Vakar, 21:49 Uz Daugavpils satiksmes projektu realizāciju nepietiek 5 miljonu eiro (VIDEO)
Vakar, 21:46 Dzīvojamajā mājā Gaismas ielā 7 darbi turpinās (VIDEO)
Vakar, 21:43 “Atmiņu lāde” var palīdzēt sagatavoties Martas ballei (VIDEO)
Vakar, 21:40 Muzejā atklāja izstādi “Brīvības stāsti: Ģimenes vēsture – Latvijas vēsture”
Vakar, 21:37 Turpinās pašvaldības īstenotā grants ceļu asfaltēšanas programma (VIDEO)

 

Padomi no «DauTKom»

Padomi no DauTKom

Reklāma

 

Dautkom ziņas

Dautkom ziņas

Projekti

Projekti

Projekti